Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only

Accommodatieklasse: 5 en hoger
Hotel voor volwassenen in Rabat met een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only rijd je binnen 15 minuten naar Golden Bay en Malta Experience. Ga lekker iets eten bij het café en laat je bij de spa in de watten leggen met diepe bindweefselmassages, aromatherapie of manicures/pedicures. Dit hotel in luxe stijl biedt ook highlights zoals een binnenzwembad, een buitenzwembad en een bar aan het zwembad.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een binnenzwembad en een buitenzwembad
  • Healthclub
  • Sauna
  • Betaald valetparkeren
  • Parkeerplaatsen
  • Poolbar
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Wasserijservice

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Stomerij/wasservice
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 273
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Comfort kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, balkon, uitzicht op stad

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 43 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op vallei

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de vallei
  • 51 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Junior suite, uitzicht op vallei

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de vallei
  • 57 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • Gratis wifi

Deluxe room

  • 51 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Triq Ir-Rghajja, RBT 2418,, Rabat

In de buurt

  • Sint-Pauluskerk & de Grot van Sint-Paulus - 8 min. lopen - 0.8 km
  • Kerk van de Schipbreuk van Sint Paulus - 8 min. lopen - 0.8 km
  • Grafkelders van St. Paulus en Crypte van St. Agatha - 10 min. lopen - 0.9 km
  • St. Paul's Cathedral - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Oude Stadspoort van Mdina - 19 min. lopen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 23 min. rijden

Restaurants

  • ‪Crystal Palace (Is-Serkin) - ‬12 min. lopen
  • ‪Root 81 - ‬13 min. lopen
  • ‪Fontanella Tea Garden - ‬18 min. lopen
  • ‪Palazzo Gatto Murina Mdina Café - ‬4 min. rijden
  • ‪Santu Spirito - ‬10 min. lopen

Over deze accommodatie

Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only

  • Vanaf Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only rijd je binnen 15 minuten naar Golden Bay en Malta Experience. Ga lekker iets eten bij het café en laat je bij de spa in de watten leggen met diepe bindweefselmassages, aromatherapie of manicures/pedicures. Dit hotel in luxe stijl biedt ook highlights zoals een binnenzwembad, een buitenzwembad en een bar aan het zwembad.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 46 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd voor gasten is 16
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Overdekt parkeren bij de accommodatie (EUR 8 per dag)
    • Parkeren met valetservice bij de accommodatie (EUR 8 per dag)
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Alleen voor volwassenen

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.30 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Poolbar
  • Koffiebar/café

Activiteiten

  • Fitnesslessen

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Voorzieningen

  • Healthclub
  • Buitenzwembad
  • Binnenzwembad
  • Volledig uitgeruste spa
  • Sauna
  • Massage- en behandelingsruimtes

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)

Speciale voorzieningen

Spa

De spa beschikt over 7 behandelkamers waaronder kamers voor koppels. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, hotstone-massages, sportmassages en gezichtsbehandelingen. De spa is uitgerust met een sauna, een bubbelbad, een stoombad en een Turks bad/hammam. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder aromatherapie. De spa is dagelijks geopend.

Dineren

The Griffin Brasserie - brasserierestaurant op het terrein. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht voor maximaal 15 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost EUR 8 per dag
  • Valetparkeren kost EUR 8 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Malta een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 5 sterren toegekend gekregen.

Ook bekend als

Verdala Wellness Ax Privilege
Verdala Wellness Hotel AX Privilege
Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only Hotel
Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only Rabat
Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only Hotel Rabat

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad en een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 8 per dag. Kosten voor valetparkeren: EUR 8 per dag. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Dragonara Casino (15 min. rijden).

Wat is er in Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only en omgeving zoal te doen?

Je kunt bij Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only onder andere fitnesslessen volgen.Geniet van de spabehandelingen en ontspan in de binnen- en buitenzwembaden. Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only biedt ook een sauna en een Turks bad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only?

Ja, er is een lokaal restaurant: The Griffin Brasserie.

In wat voor omgeving bevindt Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only zich?

Verdala Wellness Hotel AX Privilege - Adults Only ligt op een korte 8 minuten lopen van Grafkelders van St. Paulus en Crypte van St. Agatha en 17 minuten loopafstand van St. Paul's Cathedral.