Particuliere eigenaar

Jumbo Art Sign Villa

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een buitenzwembad, in de buurt van Diani Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Jumbo Art Sign Villa rijd je binnen 10 minuten naar Diani Beach. Leef je uit in het buitenzwembad, eet je buikje vol in het restaurant of bestel een lekker drankje bij de bar/lounge.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Kluisjes beschikbaar

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 32
inclusief belastingen en toeslagen
24 okt - 25 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Klassieke tweepersoonskamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Comfort tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar

Comfort driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Mwisho Wa Lami, Diani Beach, Kwale County

In de buurt

  • Colobus Conservation - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Galu Kinondo Beach - 2 min. rijden - 0.8 km
  • Diani Beach - 2 min. rijden - 1.9 km
  • Tiwi Beach - 22 min. rijden - 17.3 km
  • Nyali Beach - 58 min. rijden - 50.7 km

Lokaal vervoer

  • Ukunda (UKA) - 17 min. rijden
  • Mombasa (MBA-Moi Intl.) - 77 min. rijden

Restaurants

  • ‪Tandoori - ‬4 min. rijden
  • ‪KAHAWA Coffee Lounge - ‬7 min. rijden
  • ‪Pallet Cafe - ‬6 min. rijden
  • ‪Barharini Beach Bar & Restaurant - ‬7 min. rijden
  • ‪Sizzlers Steak House And Pub - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Jumbo Art Sign Villa

  • Vanaf Jumbo Art Sign Villa rijd je binnen 10 minuten naar Diani Beach. Leef je uit in het buitenzwembad, eet je buikje vol in het restaurant of bestel een lekker drankje bij de bar/lounge.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 15 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 07.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt informatie over het ophalen van de sleutel.
    • Het is vereist om de mobiele app van de accommodatie kijani cottages voorafgaand aan het inchecken te downloaden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis (alleen honden en katten)
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Parkeren

    • Gratis beveiligd parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis selfserviceontbijt elke dag 06.00 uur–09.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Tuin
  • Buitenzwembad
  • Kluisjes beschikbaar

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 17 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Luisterhulpmiddelen beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Conciërgebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Geen lift (accommodatie op één verdieping)
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Ziekenhuisbed beschikbaar
  • Zwembadlift ter plaatse
  • Hellingbaan voor zwembad ter plaatse

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Pantoffels
  • Kinderpantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer

Heerlijk genieten

  • Veranda of terras

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Restaurantgids

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 10 per accommodatie, per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Bij overnachtingen op 25 december is het tarief voor het traditionele galadiner op eerste kerstdag is inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 14 februari is het tarief voor het traditionele Valentijnsdag-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Jumbo Art Sign Villa?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Jumbo Art Sign Villa?

Ja, katten en honden verblijven gratis. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Jumbo Art Sign Villa?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Jumbo Art Sign Villa?

Inchecken kan vanaf: 07.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Jumbo Art Sign Villa en omgeving zoal te doen?

Jumbo Art Sign Villa heeft een buitenzwembad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Jumbo Art Sign Villa?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Jumbo Art Sign Villa ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een veranda of patio.

In wat voor omgeving bevindt Jumbo Art Sign Villa zich?

Jumbo Art Sign Villa ligt op een korte 10 minuten lopen van Galu Kinondo Beach en 11 minuten loopafstand van Colobus Conservation.

Beoordelingen

Beoordelingen over Jumbo Art Sign Villa

7,2

Goed

6,8

Netheid

6,8

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

I love there hospitality
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice place, nice vibe
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Alle Mitarbeiter waren super freundlich. Die Zimmer sind allesamt leider sehr klein, in denen gerade so mein ganzes Gepäck Platz hatte. Es fehlt ein kleiner Kühlschrank für die heißen Tage - also immer. Die Cottages sind leider direkt hinter der Mauer zur Straße hin gelegen, so dass auch nachts jedes Fahrzeug sehr gut gehört werden kann und alle 20-30 Minuten eine Schlafpause eintritt. Tagsüber ist es alle 2-3 Minuten kurz sehr laut. Schade. Ansonsten sehr nett gelegen und ein sauberer Pool. Das Restaurant trifft mit viel Fleischgerichten leider nicht meinen Geschmack.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk