ACK Guest House Homabay
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Homa Bay met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor ACK Guest House Homabay





Geniet van je bezoek aan Homa Bay met een verblijf bij ACK Guest House Homabay. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 09.30 uur.
Beoordelingen
2,02,0 op 10 –
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Restaurant
- 24-uurs receptie
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Eigen badkamer
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Digitale zenders
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 73
€ 73
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Deluxe eenpersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin laden

Deluxe eenpersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin
- Uitzicht op de tuin
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 1
- 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op tuin laden

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op tuin
- Uitzicht op de tuin
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Grand Duke Hotel Limited
Homa Bay
Grand Duke Hotel Limited
Homa Bay
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 5 beoordelingen
8,4
Zeer goed
5 beoordelingen
De prijs is € 44
€ 44
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Hotel Hippo Buck
Homa Bay
Hotel Hippo Buck
Homa Bay
- Gratis ontbijt
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen
De prijs is € 38
€ 38
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Homa Bay Tourist Hotel
Homa Bay
Homa Bay Tourist Hotel
Homa Bay
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
4.8 van 10, 6 beoordelingen
4,8
6 beoordelingen
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Rondo Retreat Centre
Kakamega
Rondo Retreat Centre
Kakamega
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 4 beoordelingen
8,6
Uitstekend
4 beoordelingen
De prijs is € 202
€ 202
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Belmont Hotel Homabay
Rodi Kopany
Belmont Hotel Homabay
Rodi Kopany
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Sportschool
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 27
€ 27
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Key Villa
Homa Bay
Key Villa
Homa Bay
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 101
€ 101
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Lorateng' Resort Rusinga
Rusinga Island
Lorateng' Resort Rusinga
Rusinga Island
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 78
€ 78
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt

Hotel Staridge Limited
Homa Bay
Hotel Staridge Limited
Homa Bay
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt

Aldi Jambo Hotel
Homa Bay
Aldi Jambo Hotel
Homa Bay
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 27
€ 27
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Western Star Hotel
Kakamega
Western Star Hotel
Kakamega
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 26
€ 26
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

C19, Homa Bay, Homa Bay County
In de buurt
- Homa Bay Campus - Maseno University - 3 min. rijden - 2.6 km
- Homa Bay Pier - 5 min. rijden - 3.4 km
- Simbimeer - 34 min. rijden - 34.4 km
Restaurants
- Cold Springs Hotel & Apartments - 4 min. rijden
- Ubuntu Hill Camp - 5 min. rijden
- Staridge Hotel - 4 min. rijden
- ACK Hotel - 20 min. lopen
- Red Rose Restaurant - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
ACK Guest House Homabay
- Geniet van je bezoek aan Homa Bay met een verblijf bij ACK Guest House Homabay. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een continentaal ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 09.30 uur.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 20 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Uitchecken om 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt elke dag 07.00 uur–09.30 uur
- Restaurant
Diensten
- 24-uurs receptie
Toegankelijkheid
- Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Smart-tv van 32 inch
- Digitale zenders
Alle gemakken van thuis
- Pantoffels
Slaap lekker
- Beddengoed aanwezig
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Alleen een douche
- Zeep
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Eten en drinken
- Gratis mineraalwater
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
ACK Guest House Homabay Hotel
ACK Guest House Homabay Homa Bay
ACK Guest House Homabay Hotel Homa Bay
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij ACK Guest House Homabay?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij ACK Guest House Homabay?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij ACK Guest House Homabay?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.30 uur uit te checken.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van ACK Guest House Homabay?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
In wat voor omgeving bevindt ACK Guest House Homabay zich?
ACK Guest House Homabay ligt op slechts 17 minuten loopafstand van Homa Bay District Hospital.