Melia Grand Hermitage

Accommodatieklasse: 2
Hotel vlak bij het strand met waterpark, in de buurt van Golden Sands Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Melia Grand Hermitage heeft een fantastische ligging op maar 5 minuten lopen van Golden Sands Beach. Ook een waterpark, een fitnesscentrum en een sauna gelden als hoogtepunten.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Luchthaventransfer
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Sportschool
  • Babybedden beschikbaar
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Privéstrand
  • Waterpark
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Parkeerplaatsen
  • Kinderzwembad
  • Waterglijbaan
  • Kinderclub
  • Conferentiecentrum
  • Businesscentrum
  • Luchthaventransport
  • Tuin

Voor gezinnen (6)

  • Baby-/kinderbedjes beschikbaar
  • Kinderzwembad
  • Kinderclub
  • Speeltuin
  • Tuin
  • Lift
De huidige prijs is € 199
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Classic Twin Room With Park View

  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Classic King Room With Park View

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Classic King Room With Sea View

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

The Level King Room With Sea View

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Double Single Use the Level Garden View

  • Max. aantal: 1
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Double Room with Park View

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

The Level Deluxe Suite

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

The Level Romance Suite

  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

The Level Grand Suite Hermitage

  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

The Level Junior King Suite

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Primorski, Golden Sands, Varna Province, 9007

In de buurt

  • Golden Sands Beach - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Aquapolis - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Jachthaven Goudstrand - 20 min. lopen - 1.7 km
  • Minigolfbaan - 4 min. rijden - 1.9 km
  • Nirvana-strand - 5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Varna (VAR-Varna Intl.) - 36 min. rijden
  • Station Varna - 28 min. rijden
  • Luchthaventransport
  • Een lokale shuttleservice

Restaurants

  • ‪HEMUS - ‬11 min. lopen
  • ‪Beach Bar Paradise - ‬7 min. lopen
  • ‪Black Pearl - ‬6 min. lopen
  • ‪Amfora Steak & Pizza - ‬11 min. lopen
  • ‪Café Roma - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Melia Grand Hermitage

  • Melia Grand Hermitage heeft een fantastische ligging op maar 5 minuten lopen van Golden Sands Beach. Ook een waterpark, een fitnesscentrum en een sauna gelden als hoogtepunten.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 727 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Kinderclub
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt

Op reis met kinderen

  • Kinderclub
  • Toegang tot het waterpark
  • Kinderzwembad
  • Speeltuin

Activiteiten

  • Biljarttafel
  • Tafeltennis
  • Privéstrand vlakbij

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • Stomerij-/wasservices
  • Kapsalon
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2005
  • Geldautomaat/bankservice
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Fitnessfaciliteiten
  • Waterpark
  • Spelletjesruimte/gamehal
  • Sauna
  • Waterglijbaan

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Slaap lekker

  • Baby-/kinderbedjes beschikbaar

Speciale voorzieningen

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Ecostars. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Parkeren is mogelijk tegen een toeslag

Beleid

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Melia Grand Hermitage?

Ja, je beschikt er over een kinderzwembad.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Melia Grand Hermitage?

Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Melia Grand Hermitage?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Melia Grand Hermitage en omgeving zoal te doen?

Melia Grand Hermitage heeft een waterpark, een sauna en een fitnesscentrum, naast een spelletjesruimte en een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Melia Grand Hermitage zich?

Melia Grand Hermitage ligt in de buurt van het Golden Sands Beach in Primorski, op slechts 17 minuten lopen van Jachthaven Goudstrand en 19 minuten loopafstand van Aquapolis.