Tru By Hilton Grimes Des Moines

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in Grimes met een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Tru By Hilton Grimes Des Moines rijd je binnen 15 minuten naar Jordan Creek Town Center. Sportievelingen kunnen zich uitleven bij het 24-uurs fitnesscentrum en waterratten in het binnenzwembad.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Een binnenzwembad
  • 24-uurs fitnesscentrum
De huidige prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, bad

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Roll-In Shower)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, bad (Mobility & Hearing)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Mobility & Hearing, Roll-In Shower)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Hearing)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden

8,8 van 10
Voortreffelijk
(10 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, bad

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Hearing)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

2 Queen Beds

  • 30 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

1 King Mobility Accessible Roll-In Shower

  • 30 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
701 NE Gateway Drive, Grimes, IA, 50111

In de buurt

  • Sky Zone Indoor Trampoline Park - 2 min. rijden - 2.5 km
  • Pole Position Raceway - 2 min. rijden - 2.5 km
  • Jordan Creek Town Center - 12 min. rijden - 17.3 km
  • Universiteit Drake - 16 min. rijden - 27.0 km
  • Adventureland - 20 min. rijden - 36.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Des Moines (DSM) - 33 min. rijden

Restaurants

  • ‪Casey's - ‬3 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬13 min. lopen
  • ‪Sol Agave - ‬15 min. lopen
  • ‪Culver's - ‬10 min. lopen
  • ‪B-Bop’s - ‬10 min. lopen

Over deze accommodatie

Tru By Hilton Grimes Des Moines

  • Vanaf Tru By Hilton Grimes Des Moines rijd je binnen 15 minuten naar Jordan Creek Town Center. Sportievelingen kunnen zich uitleven bij het 24-uurs fitnesscentrum en waterratten in het binnenzwembad.

Overzicht

DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (tot 34 kg per huisdier)
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Er is elke dag een gratis ontbijtbuffet beschikbaar

Voorzieningen

  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Binnenzwembad

Kamervoorzieningen

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Tru By Hilton Grimes Des Moines?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Tru By Hilton Grimes Des Moines?

Ja, huisdieren met een maximaal gewicht van 34 kg (per huisdier) zijn welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tru By Hilton Grimes Des Moines?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tru By Hilton Grimes Des Moines?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Tru By Hilton Grimes Des Moines en omgeving zoal te doen?

Tru By Hilton Grimes Des Moines heeft een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.