Ligness Green Odyssey

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • 15 buitenzwembaden
  • Koffiebar/café
  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Snackbar/deli
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Gratis parkeerplaatsen
  • 15 buitenzwembaden
  • Snackbar/deli
De huidige prijs is € 13.993
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Superior vierpersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Galle Road, Wanduramba, SP, 80100

In de buurt

  • Dewata Beach - 14 min. rijden - 14.9 km
  • Sahana Beach - 15 min. rijden - 15.6 km
  • Strand van Unawatuna - 17 min. rijden - 17.4 km
  • Jungle-strand - 17 min. rijden - 16.3 km
  • Fort Galle - 18 min. rijden - 18.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Midigama - 39 min. rijden

Restaurants

  • ‪Aga Coffee - ‬20 min. rijden
  • ‪The Shack Beach Cafe - ‬19 min. rijden
  • ‪Milkyway - ‬14 min. rijden
  • ‪Sahana Cool Spot - ‬15 min. rijden
  • ‪Way Home Hut - ‬14 min. rijden

Over deze accommodatie

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 7 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 17 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 17 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Snackbar/deli

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Tuin
  • 15 buitenzwembaden

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Heerlijk genieten

  • Balkon

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Mini-koelkast

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Ligness Green Odyssey ?

Ja, je beschikt er over 15 buitenzwembaden.

Zijn huisdieren toegestaan bij Ligness Green Odyssey ?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Ligness Green Odyssey ?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ligness Green Odyssey ?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Ligness Green Odyssey en omgeving zoal te doen?

Ligness Green Odyssey heeft 15 buitenzwembaden en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Ligness Green Odyssey ?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Ligness Green Odyssey ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend