Gehele woning
Stag Lodge, Caravan 70
Accommodatieklasse: 3
Een accommodatie in Great Yarmouth met open haard en keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Stag Lodge, Caravan 70





Deze cottage heeft een geweldige ligging op een steenworp afstand van Norfolk Broads. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Een tuin, een keuken en een open haard zijn ook beschikbaar.
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Een binnenzwembad
- Tuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 2 slaapkamers
- Keuken
- Eigen badkamer
- Tuin
- Open haard
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 460
€ 460
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Sprowston Manor Hotel, Spa & Golf
Norwich
Sprowston Manor Hotel, Spa & Golf
Norwich
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
7.8 van 10, Goed, 1.006 beoordelingen
7,8
Goed
1.006 beoordelingen
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Royal Hotel
Norwich
Royal Hotel
Norwich
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 275 beoordelingen
8,2
Zeer goed
275 beoordelingen
De prijs is € 181
€ 181
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Tiffany's Cottage
Great Yarmouth
Tiffany's Cottage
Great Yarmouth
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi

The Honingham Buck
Norwich
The Honingham Buck
Norwich
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 402 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
402 beoordelingen
De prijs is € 105
€ 105
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Wayford Bridge Inn
Norwich
Wayford Bridge Inn
Norwich
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.2 van 10, Fantastisch, 778 beoordelingen
9,2
Fantastisch
778 beoordelingen
De prijs is € 90
€ 90
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Regency Guest House
Norwich
Regency Guest House
Norwich
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 98 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
98 beoordelingen
De prijs is € 140
€ 140
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Holiday Inn Express Norwich by IHG
Norwich
Holiday Inn Express Norwich by IHG
Norwich
- Gratis ontbijt
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.0 van 10, Zeer goed, 856 beoordelingen
8,0
Zeer goed
856 beoordelingen
De prijs is € 83
€ 83
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

The Roman Camp Inn
Norwich
The Roman Camp Inn
Norwich
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 218 beoordelingen
9,2
Fantastisch
218 beoordelingen
De prijs is € 175
€ 175
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

The Old Rectory Hotel
Norwich
The Old Rectory Hotel
Norwich
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
9.0 van 10, Fantastisch, 379 beoordelingen
9,0
Fantastisch
379 beoordelingen
De prijs is € 116
€ 116
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Wellington Apartments
Norwich (centrum)
Wellington Apartments
Norwich (centrum)
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
9.0 van 10, Fantastisch, 460 beoordelingen
9,0
Fantastisch
460 beoordelingen
De prijs is € 95
€ 95
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

70 Foxburrow Hang Caldecott Hall Golf &, Leisure Beccles Road, BRADWELL, Great Yarmouth, England, NR31 9EY
In de buurt
- Redwings Horse Sanctuary - 1 min. lopen - 0.2 km
- Norfolk Broads - 1 min. rijden - 0.4 km
- Fritton Lake Country Park - 3 min. rijden - 1.0 km
- Great Yarmouth Beach - 14 min. rijden - 10.2 km
- Universiteit van East Anglia - 52 min. rijden - 60.8 km
Lokaal vervoer
- Norwich (NWI-Internationale luchthaven Norwich) - 52 min. rijden
- Station Haddiscoe - 8 min. rijden
- Station Somerleyton - 12 min. rijden
- Station Berney Arms - 16 min. rijden
Restaurants
- The New Entertainer - 11 min. rijden
- Dolphin fish bar - 12 min. rijden
- Blackfriars Tavern - 13 min. rijden
- Marina Bay Cafe Gorleston - 12 min. rijden
- The Marina - Stage And Bar - 13 min. rijden
Over deze accommodatie
Stag Lodge, Caravan 70
- Deze cottage heeft een geweldige ligging op een steenworp afstand van Norfolk Broads. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Een tuin, een keuken en een open haard zijn ook beschikbaar.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Binnenzwembad
- Zwembad (24 uur per dag geopend)
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeren ter plaatse
- Parkeermogelijkheden op het terrein
Keuken
- Koelkast
- Magnetron
- Broodrooster
- Kookgerei, borden, bestek
Slaapkamers
- 2 slaapkamers
Badkamers
- 1 badkamer
- Douche
Huiskamers
- Open haard
Buiten
- Tuin
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
- Geen huishoudservice
Ligging
- Naast een golfbaan
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Kamers met unieke inrichting
- Kamers individueel gemeubileerd
- Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Toeslagen & beleid
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het zwembad is 24 uur per dag geopend
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij deze cottage?
Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Je hebt 24 uur per dag toegang tot het zwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Wat is er in Stag Lodge, Caravan 70 en omgeving zoal te doen?
Stag Lodge, Caravan 70 heeft een binnenzwembad en een tuin.
Heeft Stag Lodge, Caravan 70 een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Stag Lodge, Caravan 70 zich?
Stag Lodge, Caravan 70 ligt op slechts 2 minuten loopafstand van Norfolk Broads.