Elite World Comfy Midyat

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Midyat met een binnenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Midyat met een verblijf bij Elite World Comfy Midyat. Geniet van wellnessservices en ga daarna iets eten bij het café.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Een binnenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • Spaservices
  • 24-uurs receptie
  • Wasserijservice

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Stomerij/wasservice
  • Binnenzwembaden
  • Haardroger
De huidige prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Superior kamer

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Superior Twin kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Deluxe Twin kamer

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Superior driepersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 twijfelaars
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Zeynel Abidin Erdem Bulvarı No.134, Midyat, Midyat, 47500

In de buurt

  • Klokkentoren van Midyat - 4 min. rijden - 2.5 km
  • Cevat Paşa-moskee - 4 min. rijden - 2.5 km
  • Midyat Grotten - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Kerk van de Maagd Maria - 5 min. rijden - 3.2 km
  • Midyat Gemeente Gasthuis - 5 min. rijden - 3.2 km

Restaurants

  • ‪Jazz Coffee - ‬13 min. lopen
  • ‪çarşı döner - ‬15 min. lopen
  • ‪Kafro’s Pizzeria - ‬15 min. lopen
  • ‪Aşina Cafe - ‬11 min. lopen
  • ‪Ciğerim Ocakbaşı - ‬13 min. lopen

Over deze accommodatie

Elite World Comfy Midyat

  • Geniet van je bezoek aan Midyat met een verblijf bij Elite World Comfy Midyat. Geniet van wellnessservices en ga daarna iets eten bij het café.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 65 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren met valetservice bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.30 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Koffiebar/café

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices

Voorzieningen

  • Binnenzwembad
  • Spadiensten

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen ter plaatse lekker genieten van de verschillende wellnessvoorzieningen.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Registratienummer van de accommodatie G_26243
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Elite World Comfy Midyat?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Elite World Comfy Midyat?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Elite World Comfy Midyat?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Elite World Comfy Midyat?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Elite World Comfy Midyat en omgeving zoal te doen?

Elite World Comfy Midyat heeft een binnenzwembad en een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Elite World Comfy Midyat?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.