McCleary Hotel and Inn

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de bergen in McCleary

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf McCleary Hotel and Inn rijd je binnen 10 minuten naar Straddleline ORV Park. Plaatselijke activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zijn goed voor je conditie en gratis voorzieningen zoals wifi, parkeerplaatsen en een selfserviceontbijt dat dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur wordt geserveerd, zijn goed voor je portemonnee. Tot de hoogtepunten behoren ook een terras en een tuin.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Terras
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Open haard in de lobby
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Waterkoeler
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Huwelijksservices
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Tuin
  • Terras
  • Luxe beddengoed
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Gratis toiletartikelen
De huidige prijs is € 127
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Traditionele kamer, niet-roken

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Traditionele kamer, gedeelde badkamer, uitzicht op tuin

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Traditioneel appartement, niet-roken

  • Uitzicht op de tuin
  • 51 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Traditionele kamer, gedeelde badkamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Traditionele Twin kamer, gedeelde badkamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Traditionele kamer, gedeelde badkamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
300 N Summit Rd, McCleary, WA, 98557

In de buurt

  • Straddleline ORV Park - 8 min. rijden - 9.3 km
  • Lloyd Murrey Park - 14 min. rijden - 17.0 km
  • Summit Lake - 14 min. rijden - 16.2 km
  • Little Creek Casino - 19 min. rijden - 20.9 km
  • Evergreen State College - 26 min. rijden - 35.9 km

Restaurants

  • ‪Bears Den - ‬8 min. lopen
  • ‪The Coffee Shop - ‬7 min. lopen
  • ‪Cheema Market and Singh's Pizza - ‬7 min. lopen
  • ‪Rain Country Restaurant - ‬5 min. lopen
  • ‪SUBWAY - ‬8 min. lopen

Over deze accommodatie

McCleary Hotel and Inn

  • Vanaf McCleary Hotel and Inn rijd je binnen 10 minuten naar Straddleline ORV Park. Plaatselijke activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zijn goed voor je conditie en gratis voorzieningen zoals wifi, parkeerplaatsen en een selfserviceontbijt dat dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur wordt geserveerd, zijn goed voor je portemonnee. Tot de hoogtepunten behoren ook een terras en een tuin.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 20 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 22.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Er worden geen kinderen (t/m 18 jaar) toegelaten
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis (alleen honden en katten, 1 in totaal)
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis selfserviceontbijt elke dag 07.00 uur–11.00 uur
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Waterkoeler

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Huwelijksservices

Voorzieningen

  • Gebouwd in 1912
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek
  • Open haard in de lobby
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Showcase lokale kunstenaar
  • Lokaal onderwijs cultuur en ecosysteem
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Waterdispenser
  • Een vuurplaats
  • Traditionele stijl

Toegankelijkheid

  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
  • Tapijten in openbare ruimten
  • Tapijten in de kamer
  • Dun tapijt in openbare ruimten
  • Dun tapijt in de kamer

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Meer

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Ledlampen

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, EHBO-doos en buitenverlichting.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB International, Union Pay
Registratienummer van de accommodatie 605906551
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij McCleary Hotel and Inn?

Ja, katten en honden verblijven gratis. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij McCleary Hotel and Inn?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij McCleary Hotel and Inn?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij McCleary Hotel and Inn een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Little Creek Casino (18 min. rijden).

Wat is er in McCleary Hotel and Inn en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals wandelen en mountainbiken. McCleary Hotel and Inn biedt ook een tuin.