Geheel appartement

Osaka Namba River Side Garden Hotel

Accommodatieklasse: 4.5
Appartement in luxestijl in de buurt van Dotonbori

Kies datums om prijzen te bekijken

Osaka Namba River Side Garden Hotel is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Dotonbori en Shinsaibashi-suji Winkelstraat. Gemakken zoals wasmachines, koelkasten en magnetrons zijn in alle appartementen aanwezig. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 7 minuten lopen naar Metrostation Namba en 7 minuten naar Station JR Namba.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasfaciliteiten
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Lounge
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (2)

  • 28 appartementen
  • Ontbijt beschikbaar

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Aparte eetruimte
  • Aparte zitruimte
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 230
1 sep - 2 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Superior vierpersoonskamer, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie suite, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • Uitzicht op de stad
  • 104 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 10
  • 3 tweepersoonsbedden OF 2 tweepersoons slaapbanken
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1-1-11 Saiwai-cho, Naniwa-ku, Osaka-shi, Osaka, Japan, 556-0021

In de buurt

  • Amerikamura - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Namba Hatch - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Dotonbori - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Osaka City Air Terminal - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Glico-bord van Dotonbori - 8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Osaka (ITM-Itami) - 27 min. rijden
  • Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 53 min. rijden
  • Kobe (UKB) - 58 min. rijden
  • Station Sakuragawa - 7 min. lopen
  • Station Osaka-Namba - 9 min. lopen
  • Station Shiomibashi - 10 min. lopen
  • Metrostation Namba - 7 min. lopen
  • Station JR Namba - 7 min. lopen
  • Station Nishiohashi - 11 min. lopen

Restaurants

  • ‪王道家直系 我道家 大阪店 - ‬4 min. lopen
  • ‪ミカサデコ & カフェ - ‬3 min. lopen
  • ‪THe RITA COFFEE - ‬2 min. lopen
  • ‪pizzeria 8 - ‬4 min. lopen
  • ‪sake nerd - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Osaka Namba River Side Garden Hotel

  • Osaka Namba River Side Garden Hotel is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Dotonbori en Shinsaibashi-suji Winkelstraat. Gemakken zoals wasmachines, koelkasten en magnetrons zijn in alle appartementen aanwezig. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 7 minuten lopen naar Metrostation Namba en 7 minuten naar Station JR Namba.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 28 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid op de locatie

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Waterkoker
  • Vriezer
  • Kookgerei, borden, bestek

Eetgelegenheden

  • Er is elke dag van 08.30 uur tot 11.00 uur een Engels ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van JPY 1100 voor volwassenen en JPY 1100 voor kinderen

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Aparte badkuip en douche
  • Haardroger
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Badjassen
  • Handdoeken

Huiskamers

  • Eetkamer
  • Zitkamer
  • Vloerverwarming

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasmiddel

Werkplekken

  • Laptopwerkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Geluiddicht

Diensten en faciliteiten

  • Zonwering
  • Verduisterende gordijnen
  • Strijkplanken/strijkijzers (op verzoek)

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 28 kamers

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting ligt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon, per nacht en is gebaseerd op het kamertarief. Houd er rekening mee dat er mogelijk verdere uitzonderingen gelden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Optionele extra's

  • Er wordt een Engels ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. JPY 1100 voor volwassenen en JPY 1100 voor kinderen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodatie het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay, Carte Blanche
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Osaka Namba River Side Garden Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Osaka Namba River Side Garden Hotel?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Osaka Namba River Side Garden Hotel.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Osaka Namba River Side Garden Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Heeft Osaka Namba River Side Garden Hotel een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.

Heeft Osaka Namba River Side Garden Hotel ook buitenruimtes?

Ja, elk appartement heeft een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Osaka Namba River Side Garden Hotel zich?

Osaka Namba River Side Garden Hotel ligt op slechts 7 minuten lopen van Metrostation Namba en 7 minuten loopafstand van Dotonbori.