City Hotel Frankfurt Central
Accommodatieklasse: 3
Hotel in de omgeving van Römerberg
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor City Hotel Frankfurt Central





Vanaf City Hotel Frankfurt Central is het nog geen 15 minuten lopen naar Römerberg en Frankfurter Weihnachtsmarkt. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Messe Frankfurt en Congrescentrum Messe Frankfurt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 2 minuten lopen naar Börneplatz -Stoltzestraße Tramhalte en 4 minuten naar Tramhalte Allerheiligentor.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(3)
Voornaamste voorzieningen (3)
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- Ontbijt beschikbaar
- Beperkte receptietijden
De huidige prijs is € 68
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Comfort eenpersoonskamer, uitzicht op stad laden

Comfort eenpersoonskamer, uitzicht op stad
- Uitzicht op de stad
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 1
- 1 Twijfelaar
- Gratis wifi
Alle foto's voor Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op stad laden

Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op stad
- Uitzicht op de stad
- 25 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 2 twijfelaars
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Hotel Spenerhaus
Altstadt Frankfurt
Hotel Spenerhaus
Altstadt Frankfurt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
9.0 van 10, Fantastisch, 179 beoordelingen
9,0
Fantastisch
179 beoordelingen
De prijs is € 115
€ 115
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Motel One Frankfurt-Römer
Altstadt Frankfurt
Motel One Frankfurt-Römer
Altstadt Frankfurt
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 1.001 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.001 beoordelingen
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Moxy Frankfurt City Center
Binnenstad
Moxy Frankfurt City Center
Binnenstad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 1.001 beoordelingen
8,8
Uitstekend
1.001 beoordelingen
De prijs is € 84
€ 84
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Avani Frankfurt City Hotel
Binnenstad
Avani Frankfurt City Hotel
Binnenstad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 769 beoordelingen
9,0
Fantastisch
769 beoordelingen
De prijs is € 108
€ 108
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Hotel Scala Frankfurt City
Binnenstad
Hotel Scala Frankfurt City
Binnenstad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- 24/7 receptie
7.8 van 10, Goed, 653 beoordelingen
7,8
Goed
653 beoordelingen
De prijs is € 57
€ 57
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Flemings Hotel Frankfurt Main-Riverside
Binnenstad
Flemings Hotel Frankfurt Main-Riverside
Binnenstad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 1.003 beoordelingen
8,6
Uitstekend
1.003 beoordelingen
De prijs is € 73
€ 73
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Scandic Frankfurt Hafenpark
Ostend
Scandic Frankfurt Hafenpark
Ostend
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 1.166 beoordelingen
9,2
Fantastisch
1.166 beoordelingen
De prijs is € 80
€ 80
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Flemings Selection Hotel Frankfurt-City
Binnenstad
Flemings Selection Hotel Frankfurt-City
Binnenstad
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 1.001 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.001 beoordelingen
De prijs is € 110
€ 110
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Ruby Louise Hotel Frankfurt by IHG
Binnenstad
Ruby Louise Hotel Frankfurt by IHG
Binnenstad
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Bar
8.8 van 10, Uitstekend, 907 beoordelingen
8,8
Uitstekend
907 beoordelingen
De prijs is € 102
€ 102
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Hotel Expo Frankfurt City Centre - Digital Check-In
Binnenstad
Hotel Expo Frankfurt City Centre - Digital Check-In
Binnenstad
- Luchthaventransfer
- Gratis wifi
- Restaurant
- Roken niet toegestaan
7.4 van 10, Goed, 545 beoordelingen
7,4
Goed
545 beoordelingen
De prijs is € 45
€ 45
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Allerheiligenstraße 30, Frankfurt, HE, 60313
In de buurt
- Frankfurter Dom - 6 min. lopen - 0.6 km
- MyZeil - 9 min. lopen - 0.8 km
- Römerberg - 9 min. lopen - 0.8 km
- Frankfurter Weihnachtsmarkt - 11 min. lopen - 1.0 km
- Hauptwache - 12 min. lopen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 29 min. rijden
- Mainz (QFZ-Mainz Finthen) - 38 min. rijden
- Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 101 min. rijden
- Bahnhof Frankfurt (Main) Konstablerwache - 4 min. lopen
- Station Frankfurt (Main) Ost - 16 min. lopen
- Station Frankfurt (Main) Süd - 22 min. lopen
- Börneplatz -Stoltzestraße Tramhalte - 2 min. lopen
- Tramhalte Allerheiligentor - 4 min. lopen
- Börneplatz Tramhalte - 4 min. lopen
Restaurants
- Römer Pils Brunnen - 8 min. lopen
- Nachtleben - 3 min. lopen
- Naïv - 7 min. lopen
- Rama V - 8 min. lopen
- Sushi Stars - 7 min. lopen
Over deze accommodatie
City Hotel Frankfurt Central
- Vanaf City Hotel Frankfurt Central is het nog geen 15 minuten lopen naar Römerberg en Frankfurter Weihnachtsmarkt. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Messe Frankfurt en Congrescentrum Messe Frankfurt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 2 minuten lopen naar Börneplatz -Stoltzestraße Tramhalte en 4 minuten naar Tramhalte Allerheiligentor.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 30 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 23.00 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Continentaal ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Televisie
- Kabelzenders
Heerlijk genieten
- Individueel gedecoreerd
- Aparte zitruimte
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
Houd contact en blijf op de hoogte
- Bureau
- Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
- Telefoon
Meer
- Schoonmaak: op verzoek
- Toegang via buitengalerij
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt een continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15 per persoon
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij City Hotel Frankfurt Central?
Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 15 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij City Hotel Frankfurt Central?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij City Hotel Frankfurt Central.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij City Hotel Frankfurt Central?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Is er ter plaatse bij City Hotel Frankfurt Central een casino aanwezig?
Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino van Bad Homburg (17 min. rijden).
In wat voor omgeving bevindt City Hotel Frankfurt Central zich?
City Hotel Frankfurt Central ligt op slechts 2 minuten lopen van Börneplatz -Stoltzestraße Tramhalte en 10 minuten loopafstand van Römerberg.