Premier Inn Basingstoke Town Centre

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Basingstoke met een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Basingstoke met een verblijf bij Premier Inn Basingstoke Town Centre.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte
De huidige prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Familie vierpersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Familie driepersoonskamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijk bad

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer, rolstoeltoegankelijke douche

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Barclays House, Basingstoke, England, RG21 3BT

In de buurt

  • Wote Street Willy - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Festival Place - 9 min. lopen - 0.8 km
  • The Anvil (concertzaal) - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Milestones Museum - 4 min. rijden - 2.0 km
  • Basingstoke Leisure Park - 5 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Farnborough (FAB) - 44 min. rijden
  • Southampton (SOU) - 44 min. rijden
  • Basingstoke Station - 11 min. lopen
  • Hook Winchfield Station - 13 min. rijden
  • Basingstoke Overton Station - 13 min. rijden

Restaurants

  • ‪The Maidenhead Inn - ‬2 min. lopen
  • ‪Afrizi - ‬4 min. lopen
  • ‪Mr Munch - ‬4 min. lopen
  • ‪Omakase Japanese Restaurant - ‬4 min. lopen
  • ‪Bengal Brasserie - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Premier Inn Basingstoke Town Centre

  • Geniet van je bezoek aan Basingstoke met een verblijf bij Premier Inn Basingstoke Town Centre.

Overzicht

INCHECKEN
15.00 uur
UITCHECKEN
12.00 uur

Grootte van het hotel

    • 81 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 16 jaar
    • Uitchecken om 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 16 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Parkeergelegenheid in de buurt (GBP 2 per dag)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (tegen een toeslag)
  • Restaurant

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2015

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Handleuningen in de gangen
  • Trapleuningen
  • Helling bij de hoofdingang

Kamervoorzieningen

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Speciale voorzieningen

Dineren

Thyme - restaurant op het terrein. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. GBP 11.99 per persoon

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor GBP 2 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Premier Inn Basingstoke Town
Premier Basingstoke Town
Premier Inn Basingstoke Town Centre Hotel Hampshire
Premier Inn Basingstoke Town Hotel
Premier Basingstoke Town
Premier Inn Basingstoke Town
Premier Inn Basingstoke Town Centre Hotel
Premier Inn Basingstoke Town Centre Basingstoke
Premier Inn Basingstoke Town Centre Hotel Basingstoke

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Premier Inn Basingstoke Town Centre?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Premier Inn Basingstoke Town Centre?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Premier Inn Basingstoke Town Centre?

Ja, er is een lokaal restaurant: Thyme.

In wat voor omgeving bevindt Premier Inn Basingstoke Town Centre zich?

Premier Inn Basingstoke Town Centre ligt op een korte 11 minuten lopen van Festival Place en 11 minuten loopafstand van The Anvil (concertzaal).

Beoordelingen

Beoordelingen over Premier Inn Basingstoke Town Centre

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel and room were good for my short business trip. Would stay here again if in the area. Front desk staff was extra helpful.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Quarto super limpo, tudo bem organizado. Pude deixar minha bagagem por algumas horas.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very convenient location. It's a walking distance to the train station,mall,restaurant, and stores. Our room was clean. Staff are nice. Breakfast was okay. Happy with our 1 night stay!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff were helpful and polite. Room is standard as for all Premier Inn's
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Did the job, great value for money. Used it as a layover.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk