Meliá Aurea Nha Trang

5.0-sterrenaccommodatie
Luxehotel aan het strand met spa, in de buurt van Dam Market

Kies datums om prijzen te bekijken

Meliá Aurea Nha Trang is de perfecte keuze voor je strandvakantie in Nha Trang. Geniet van het waterplezier bij het buitenzwembad of trakteer jezelf op massages en lichaamsbehandelingen tijdens een ontspannend spabezoek. Ciao Chao serveert Vietnamese gerechten en bij de 2 bars/lounges kun je genieten van een verkoelend drankje. Dit hotel in luxe stijl biedt daarnaast voordelen zoals een gratis kinderclub, een bar aan het zwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Privéstrand
  • Restaurant en 2 bars/lounges
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een buitenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Een gratis kinderclub
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Kinderzwembad
  • Poolbar
  • Een 24-uurs roomservice
  • Kinderclub

Voor gezinnen (6)

  • Kinderzwembad
  • Kinderclub (gratis)
  • Eigen badkamer
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Deluxe kamer

  • Uitzicht op de bergen
  • 35 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, kamers met tussendeur, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 90 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Premium Ocean View

  • Uitzicht op zee
  • 41 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer, uitzicht op oceaan (Supreme)

  • Uitzicht op zee
  • 42 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Junior suite, uitzicht op oceaan

  • Uitzicht op zee
  • 54 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

The Level, Junior suite, uitzicht op oceaan

  • Uitzicht op zee
  • 54 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, uitzicht op oceaan (The Level | Supreme)

  • Uitzicht op zee
  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Grand suite (The Level | Panoramic Ocean View)

  • Uitzicht op zee
  • 81 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Group 14, Bai Tien Area, Duong De Hamlet, Nha Trang, KHANH HOA , 65000

In de buurt

  • Bai Duong-strand - 18 min. lopen - 1.6 km
  • Torens van Po Nagar Cham - 3 min. rijden - 1.9 km
  • Ponagar Tempel - 3 min. rijden - 1.9 km
  • Hon Chong Kaap - 7 min. rijden - 1.9 km
  • Hon Chong - 7 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Nha Trang (CXR-Cam Ranh) - 64 min. rijden
  • Station Nha Trang - 13 min. rijden
  • Station Ga Luong Son - 15 min. rijden
  • Station Ninh Hoa - 26 min. rijden

Restaurants

  • ‪Cà phê Mê Trang - ‬14 min. lopen
  • ‪Oc Ty Map - ‬9 min. lopen
  • ‪Hải Sản 21 - ‬6 min. lopen
  • ‪Steak 24 - ‬8 min. lopen
  • ‪есенин - ‬12 min. lopen

Over deze accommodatie

Meliá Aurea Nha Trang

  • Meliá Aurea Nha Trang is de perfecte keuze voor je strandvakantie in Nha Trang. Geniet van het waterplezier bij het buitenzwembad of trakteer jezelf op massages en lichaamsbehandelingen tijdens een ontspannend spabezoek. Ciao Chao serveert Vietnamese gerechten en bij de 2 bars/lounges kun je genieten van een verkoelend drankje. Dit hotel in luxe stijl biedt daarnaast voordelen zoals een gratis kinderclub, een bar aan het zwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

All-inclusive details

  • Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Meliá Aurea Nha Trang. Deze prijzen zijn hoger omdat eten en drinken op het terrein bij de kamerprijs zijn inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 207 kamers
    • Verdeeld over 30 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
    • Gratis kinderclub
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.30 uur
  • 2 bars/lounges
  • Restaurant
  • Poolbar
  • 24-uurs roomservice

Op reis met kinderen

  • Gratis kinderclub
  • Kinderzwembad
  • Speelgoed
  • Zwembadspeelgoed

Activiteiten

  • Privéstrand
  • Pilateslessen
  • Yogalessen
  • Rondvaarten

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Portier
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Terras
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Buitenzwembad
  • Volledig uitgeruste spa

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 120

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Balkon

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen zichzelf lekker verwennen in YHI Spa, de spa van dit hotel. De beschikbare behandelingen zijn massages en lichaamsbehandelingen. De spa is uitgerust met een sauna. De spa is dagelijks geopend.

Dineren

Ciao Chao specialiseert in Vietnamese gerechten.
Boreal Lobby Bar - Een cocktailbar gespecialiseerd in internationale gerechten. Dagelijks geopend.
O’Lula Pool Club specialiseert in internationale gerechten. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. VND 500000 voor volwassenen en VND 250000 voor kinderen

Huisdieren

  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van VND 800000 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je een parkeerplaats ter plaatse wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Meliá Aurea Nha Trang?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad en een kinderzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Meliá Aurea Nha Trang?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van VND 800000 per huisdier, per nacht. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Meliá Aurea Nha Trang?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Meliá Aurea Nha Trang en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere een rondvaart nemen. Ook kun je hier pilateslessen volgen en yoga doen. Geniet van de spabehandelingen en neem een duik in het buitenzwembad. Meliá Aurea Nha Trang biedt ook 2 bars/lounges en een privéstrand, naast een 24-uurs fitnesscentrum en een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Meliá Aurea Nha Trang?

Ja, Ciao Chao heeft Vietnamese gerechten.

Heeft Meliá Aurea Nha Trang ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Meliá Aurea Nha Trang zich?

Meliá Aurea Nha Trang ligt op slechts 19 minuten loopafstand van Bai Duong-strand.