Kavin Uphar - The Mall

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, in de buurt van Mall Road

Kies datums om prijzen te bekijken

Kavin Uphar - The Mall heeft een uitstekende ligging op nog geen 10 minuten lopen van Mall Road.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Restaurant
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden
  • Kluisjes beschikbaar

Net als thuis (5)

  • Eigen badkamer
  • Aparte zitruimte
  • Digitale zenders
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
De huidige prijs is € 24
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Kameropties

Premium kamer, uitzicht op vallei

  • Uitzicht op de vallei
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Executive kamer

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Club kamer

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Hotel Uphar, Lakkar Bazar, Shimla, Shimla, HP, 171001

In de buurt

  • Lakkar Bazar - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Christuskirche - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Mall Road - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Gaiety Theater - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Kali Bari Temple - 17 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Shimla (SLV) - 77 min. rijden
  • Chandigarh (IXC) - 38,1 mijl/61,3 km
  • Station Taradevi - 11 min. rijden
  • Station Shimla - 24 min. lopen
  • Station Kandaghat - 30 min. rijden

Restaurants

  • ‪Indian Coffee House - ‬9 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬6 min. lopen
  • ‪SOL - Café & Lounge - ‬9 min. lopen
  • ‪Under The Tree - ‬18 min. lopen
  • ‪Nalini Restaurant - ‬9 min. lopen

Over deze accommodatie

Kavin Uphar - The Mall

  • Kavin Uphar - The Mall heeft een uitstekende ligging op nog geen 10 minuten lopen van Mall Road.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 61 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 06.00 uur en 23.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Kluisjes beschikbaar

Toegankelijkheid

  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 32 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Ventilator
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Aparte zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Kavin Uphar - The Mall?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Kavin Uphar - The Mall?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Kavin Uphar - The Mall.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Kavin Uphar - The Mall?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Kavin Uphar - The Mall?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Kavin Uphar - The Mall zich?

Kavin Uphar - The Mall bevindt zich in Jakhu Hill, op slechts 7 minuten lopen van Mall Road en 4 minuten lopen van Christuskirche.

Beoordelingen

Beoordelingen over Kavin Uphar - The Mall

8,8

Uitstekend

8,8

Netheid

6,8

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff is very friendly.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

There is no fan in the property . We stayed for 3 nights even after requesting for a fan since after climbing the hill we used to pant and sweat in the sun the manager only provided us fan for a day rest of the days we had to survive. The owner had put in efforts for a good stay but the manager is not cooperative. No shampoo and lotion is provided in the hotel which is basic amenities