Geheel appartement

Villani Lubelli Apartments

Appartement in Cannole

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Cannole met een verblijf bij Villani Lubelli Apartments. Neem een verkoelende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en kabelinternet.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • 6 rookvrije appartementen
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Barbecues

Net als thuis (5)

  • Tuin
  • Digitale zenders
  • Barbecue(s)
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Haardroger
De huidige prijs is € 270
inclusief belastingen en toeslagen
3 jul - 4 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Deluxe appartement, patio

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Royal suite

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Klassieke kamer

  • 120 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Exclusieve suite

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Comfort kamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie suite

  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 4 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via S. Giovanni 58, 6, Cannole, LE, 73020

In de buurt

  • Botanische tuin La Cutura - 13 min. rijden - 7.8 km
  • Laghi Alimini - 15 min. rijden - 11.1 km
  • Waterkant van Otranto - 18 min. rijden - 13.7 km
  • La Cattedrale di Otranto - 19 min. rijden - 14.1 km
  • Il castello di Otranto - 21 min. rijden - 14.8 km

Lokaal vervoer

  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 72 min. rijden
  • Stazione di Bagnolo del Salento - 6 min. rijden
  • Stazione di Muro Leccese - 11 min. rijden
  • Stazione di Cannole - 23 min. lopen

Restaurants

  • ‪Vecchia Borgata - ‬3 min. rijden
  • ‪Armonia Del Sapore - ‬9 min. rijden
  • ‪Barrique - ‬7 min. rijden
  • ‪Festa Te Lu Mieru - ‬6 min. rijden
  • ‪Prosit - ‬8 min. rijden

Over deze accommodatie

Villani Lubelli Apartments

  • Geniet van je bezoek aan Cannole met een verblijf bij Villani Lubelli Apartments. Neem een verkoelende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en kabelinternet.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 6 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps) en kabelinternet in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen bij het zwembad

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Parkeermogelijkheden op het terrein

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Douche
  • Haardroger
  • Bidet
  • Handdoeken

Entertainment

  • 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders

Buiten

  • Volledig omheind
  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubelen

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Geen liften
  • Tegelvloer in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 6 kamers

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van maart 01 tot oktober 31

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie LE07501291000053832, IT075012B400117810, IT075012C200097528, LE07501291000053832
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Villani Lubelli Apartments?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Villani Lubelli Apartments?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Villani Lubelli Apartments?

Ja. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Villani Lubelli Apartments?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Villani Lubelli Apartments en omgeving zoal te doen?

Villani Lubelli Apartments heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin.