Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati

Accommodatieklasse: 2
Pension in Kinloch

Kies datums om prijzen te bekijken

Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Kinloch.

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Tuin
  • Barbecues

Net als thuis (4)

  • 2 slaapkamers
  • Tuin
  • Barbecue(s)
  • Beperkt aantal parkeerplaatsen bij de accommodatie
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Kinloch, Waikato

In de buurt

  • The Kinloch Club - 5 min. rijden - 4.0 km
  • Wairakei Terraces & Thermal Health Spa - 21 min. rijden - 29.1 km
  • Wairakei Natural Thermal Valley - 21 min. rijden - 29.1 km
  • Spa Thermal Park - 24 min. rijden - 35.9 km
  • Huka Falls - 25 min. rijden - 33.4 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Taupō (TUO) - 48 min. rijden

Restaurants

  • ‪Kinloch General Store - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati

  • Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Kinloch.

Overzicht

DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati?

Ja. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati en omgeving zoal te doen?

Room-shakan BnB Lifestyle Block Relaxati heeft een tuin.