Antigua Motel by OYO Tampa US - 41

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel voor gasten met huisdieren bij het congrescentrum en dicht bij ZooTampa at Lowry Park

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 is het minder dan 10 minuten rijden naar Tampa Riverwalk en Benchmark International Arena. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Conferentiecentrum en Raymond James Stadium.

Beoordelingen

4,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Roomservice
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Automaat

Net als thuis (5)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Kabelzenders
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Eettafel

Kameropties

Eenvoudige kamer, 1 tweepersoonsbed, roken

  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1106 EAST HILLSBOROUGH AVE, Tampa, FL, 33604

In de buurt

  • Corner Club Tavern - 3 min. rijden - 1.4 km
  • Deviant Libation - 3 min. rijden - 2.8 km
  • Tampa Riverwalk - 6 min. rijden - 6.2 km
  • Busch Gardens Tampa Bay - 12 min. rijden - 6.8 km
  • Raymond James Stadium - 13 min. rijden - 7.4 km

Lokaal vervoer

  • Tampa, Florida (TPA-Internationale luchthaven Tampa) - 18 min. rijden
  • Tampa, FL (TPF-Peter O. Knight) - 23 min. rijden
  • St. Petersburg, Florida (PIE-Internationale luchthaven St. Petersburg-Clearwater) - 31 min. rijden
  • St. Petersburg, FL (SPG-Albert Whitted) - 37 min. rijden
  • Internationale luchthaven Lakeland (LAL) - 46 min. rijden
  • Tampa Union Station - 12 min. rijden

Restaurants

  • ‪Wawa - ‬3 min. rijden
  • ‪Circle K - ‬16 min. lopen
  • ‪7-Eleven - ‬2 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden
  • ‪Salem's Gyros & Subs - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Antigua Motel by OYO Tampa US - 41

  • Vanaf Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 is het minder dan 10 minuten rijden naar Tampa Riverwalk en Benchmark International Arena. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Conferentiecentrum en Raymond James Stadium.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 15 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis beveiligd parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Roomservice (beperkte tijden)

Diensten

  • 24-uurs receptie

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 32 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Balkon

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))

Eten en drinken

  • Eettafel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 5 per accommodatie, per verblijf

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 25 per huisdier, per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Antigua Motel TAMPA
Antigua Motel
Antigua TAMPA
Antigua Motel
Antigua By Oyo Tampa Us 41
Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 TAMPA
Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 Property
Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 Property TAMPA

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Antigua Motel by OYO Tampa US - 41?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 25 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Antigua Motel by OYO Tampa US - 41?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Antigua Motel by OYO Tampa US - 41?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Seminole Hard Rock Casino Tampa (8 min. rijden).

Heeft Antigua Motel by OYO Tampa US - 41 ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.