Gehele woning

Brook House

Accommodatieklasse: 3
Villa in Stoke Poges met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf deze villa rijd je binnen 15 minuten naar Windsor Castle en River Thames. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. De accommodatie beschikt over een tuin.

Gehele woning

Max. aantal: 20

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Een buitenzwembad
  • Tuin
  • Houtskoolbarbecues

Net als thuis (5)

  • Tuin
  • Verduisterende gordijnen
  • Houtskoolbarbecue(s)
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 1.788
inclusief belastingen en toeslagen
1 okt - 2 okt

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Brook House, Stoke Poges, England, SL2 4PJ

In de buurt

  • Stoke Poges Golf Club - 17 min. lopen - 1.4 km
  • Stoke Park Country Club - 19 min. lopen - 1.7 km
  • Eton College - 8 min. rijden - 6.9 km
  • Windsor Castle - 13 min. rijden - 10.9 km
  • LEGOLAND® Windsor - 15 min. rijden - 12.5 km

Lokaal vervoer

  • Heathrow Airport (LHR) - 26 min. rijden
  • Londen (LTN-Luton) - 53 min. rijden
  • Farnborough (FAB) - 56 min. rijden
  • Luchthaven Gatwick (LGW) - 77 min. rijden
  • Londen (STN-Stansted) - 82 min. rijden
  • Londen (LCY-London City) - 93 min. rijden
  • London (SEN-Southend) - 104 min. rijden
  • Slough Station - 5 min. rijden
  • Station Burnham - 7 min. rijden
  • Maidenhead Taplow Station - 8 min. rijden

Restaurants

  • ‪Home Plate - ‬17 min. lopen
  • ‪Courtyard Restaurant - ‬3 min. rijden
  • ‪Pathaan’s - ‬3 min. rijden
  • ‪The Emperor - ‬3 min. rijden
  • ‪Golden City - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Brook House

  • Vanaf deze villa rijd je binnen 15 minuten naar Windsor Castle en River Thames. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. De accommodatie beschikt over een tuin.

Overzicht

Grootte van de accommodatie

    • Deze villa is privé

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis beveiligd parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd parkeren ter plaatse

Buiten

  • Houtskoolbarbecues
  • Tuin
  • Tuinmeubelen
  • Outdoor entertainmentgebied

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • USD 50 per huisdier per verblijf

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften

Diensten en faciliteiten

  • Strijkplanken/strijkijzers
  • Verduisterende gordijnen
  • Virtuele receptiebalie

Ligging

  • Naast een golfbaan

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Schoonmaakkosten: USD 700 per accommodatie, per verblijf

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 50 per huisdier, per verblijf

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij deze villa?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij deze villa?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 50 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze villa?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze villa?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Brook House en omgeving zoal te doen?

Brook House heeft een buitenzwembad en een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Brook House zich?

Brook House ligt op slechts 17 minuten loopafstand van Stoke Poges Golf Club.