Tower House Executive Guest House

Accommodatieklasse: 5 en hoger
Pension in Pontefract

Kies datums om prijzen te bekijken

Tower House Executive Guest House is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Pontefract. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Wasfaciliteiten
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasserij
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Gratis parkeerplaatsen

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
21 Bondgate, Pontefract, England, WF8 2JP

In de buurt

  • All Saints Church - 6 min. lopen - 0.5 km
  • Kasteel Pontefract - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Pontefract Town Hall - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Pontefract Museum - 17 min. lopen - 1.5 km
  • Pontefract Racecourse - 6 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Doncaster (DSA-Sheffield) - 46 min. rijden
  • Leeds (LBA-Leeds Bradford) - 61 min. rijden
  • Station Pontefract Monkhill - 7 min. lopen
  • Pontefract Baghill Station - 12 min. lopen
  • Station Pontefract Tanshelf - 23 min. lopen

Restaurants

  • ‪Jasmine Thai Cafe - ‬4 min. rijden
  • ‪Greggs - ‬7 min. rijden
  • ‪Bakers + Barista's - ‬8 min. rijden
  • ‪Greggs - ‬4 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Tower House Executive Guest House

  • Tower House Executive Guest House is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Pontefract. Extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen staan gratis tot je beschikking.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 10 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 17.00 uur en 21.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Er worden geen kinderen (t/m 11 jaar) toegelaten
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Wasvoorzieningen

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Wandbeugel bij het toilet

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Dvd-speler
  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Tower House Executive Guest House Pontefract
Tower House Executive Guest House
Tower Executive Pontefract
Tower House Executive Guest House Guesthouse Pontefract
Tower House Executive Guest House Guesthouse
Tower House Executive House h
Tower House Executive
Tower House Executive Guest House Guesthouse
Tower House Executive Guest House Pontefract
Tower House Executive Guest House Guesthouse Pontefract

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Tower House Executive Guest House gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Tower House Executive Guest House heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Tower House Executive Guest House?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tower House Executive Guest House?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tower House Executive Guest House?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Tower House Executive Guest House een casino aanwezig?

Nee, dit pension heeft geen casino, maar in de buurt ligt Mecca Bingo Wakefield (19 min. rijden).

In wat voor omgeving bevindt Tower House Executive Guest House zich?

Tower House Executive Guest House ligt op slechts 7 minuten lopen van Station Pontefract Monkhill en 7 minuten loopafstand van Kasteel Pontefract.