The Westin Calgary Airport

Accommodatieklasse: 4
Hotel in Calgary met een binnenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

The Westin Calgary Airport ligt op maar 2,9 km afstand van de luchthaven en biedt op verzoek een gratis shuttleservice. Ga iets eten bij het restaurant, geniet van het binnenzwembad en eindig je dag met een drankje bij de bar/lounge. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een fitnesscentrum, een bubbelbad en een snackbar/deli. Andere reizigers zijn vol lof over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.
VIP Access

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Luchthaventransfer
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een binnenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven
  • Fitnessfaciliteiten
  • Bubbelbad
  • Een 24-uurs roomservice
  • Businesscentrum
  • 8 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Snackbar/deli

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Koelkast
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 151
inclusief belastingen en toeslagen
9 okt - 10 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Smakelijke eetgelegenheden
In dit hotel vindt u een restaurant en een bar voor culinaire avonturiers. Veganistische en vegetarische opties maken een vers bereid ontbijt compleet.
Zaligheid aan het zwembad
Het binnenzwembad en de hot tub van dit hotel vormen de ideale waterattractie. Neem een verfrissende duik of ontspan uw vermoeide spieren.
Slapen in stijl
Dit hotel wikkelt gasten in zachte badjassen na een rustgevende nacht op pillowtop-matrassen. Hypoallergeen beddengoed en 24-uursroomservice zorgen voor een optimaal verblijf.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Traditionele kamer, 1 kingsize bed

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(55 beoordelingen)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Kamer, 2 queensize bedden

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(40 beoordelingen)
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Deluxe kamer, 1 kingsize bed

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Executive kamer, 1 kingsize bed

7,6 van 10
Goed
(4 beoordelingen)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Suite, 1 slaapkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Executive suite, 1 slaapkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
671 Aero Drive NE, Aero Drive NE & Aero Crescent NE, Calgary, AB, T2E 7Y5

In de buurt

  • Speeders Indoor Prokarts - 6 min. rijden - 6.9 km
  • Cross Iron Mills Mall - 7 min. rijden - 10.5 km
  • Dierentuin van Calgary - 8 min. rijden - 14.8 km
  • Scotiabank Saddledome - 15 min. rijden - 19.3 km
  • Universiteit van Calgary - 17 min. rijden - 21.2 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Calgary (YYC) - 4 min. rijden
  • Calgary University Station - 20 min. rijden
  • Calgary Heritage Station - 21 min. rijden
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Kinjo Sushi & Grill - ‬6 min. rijden
  • ‪Bistro on the Bow - ‬4 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬6 min. rijden
  • ‪Casa Catrina - ‬6 min. rijden
  • ‪LB Tap House - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

The Westin Calgary Airport

  • The Westin Calgary Airport ligt op maar 2,9 km afstand van de luchthaven en biedt op verzoek een gratis shuttleservice. Ga iets eten bij het restaurant, geniet van het binnenzwembad en eindig je dag met een drankje bij de bar/lounge. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een fitnesscentrum, een bubbelbad en een snackbar/deli. Andere reizigers zijn vol lof over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 247 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen (t/m 17 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis (alleen honden, tot 18 kg per huisdier)
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie

Transfers

    • Gratis luchthavenshuttle van 07.00 uur tot 23.00 uur*

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • À-la-carte-ontbijt (toeslag) elke dag 06.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • 24-uurs roomservice
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum
  • 8 vergaderruimtes
  • Conferentieruimte (1626 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Fitnessfaciliteiten
  • Binnenzwembad
  • Bubbelbad
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Ramen van dubbelglas
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 91
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Televisie met ondertiteling
  • In hoogte verstelbare douche
  • Wandbeugel bij het toilet
  • Hoogte van wandbeugel bij het toilet (in centimeter): 83
  • Wandbeugel in het bad
  • Hoogte van wandbeugel in het bad (in centimeter): 84
  • Deurklinken
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 55 inch

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Badjassen
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Geluiddichte muren
  • Pillowtop-matras
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Ledlampen
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een à-la-carte-ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. CAD 16–25 per persoon
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en veiligheidsslot.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Westin Calgary Airport Hotel
Westin Calgary Airport
The Westin Calgary Calgary
The Westin Calgary Airport Hotel
The Westin Calgary Airport Calgary
The Westin Calgary Airport Hotel Calgary

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij The Westin Calgary Airport gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, The Westin Calgary Airport heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij The Westin Calgary Airport?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 06.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij The Westin Calgary Airport?

Ja, honden met een maximaal gewicht van 18 kg (per huisdier) verblijven gratis. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij The Westin Calgary Airport?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Biedt The Westin Calgary Airport een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, op verzoek is er tussen 07.00 uur en 23.00 uur een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Westin Calgary Airport?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij The Westin Calgary Airport een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Century Downs Racetrack and Casino (9 min. rijden) en Casino Calgary (14 min. rijden).

Wat is er in The Westin Calgary Airport en omgeving zoal te doen?

The Westin Calgary Airport heeft een binnenzwembad en een bubbelbad, naast een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van The Westin Calgary Airport?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Westin Calgary Airport

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great hotel to stay a few days, the breakfast is very good.Hope to come back .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Easy quick check in, quiet and clean room, wonderful breakfast.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful hotel, nice room, great staff, nice pool & hot tub
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great place to stay if flying in and out of Calgary.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, great staff, Good restaurant
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Eautiful facility, excellent rooms, lovely staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent hotel. Room was huge and of course thei bed is luxurious. Offered a free shuttle to the airport and the restaurant had some great choices.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean rooms, service was quick
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

É um hotel de aeroporto. É importante entender isso. Como tá, atende perfeitamente a quem precisa usar esse tipo de propriedade que funciona mais pela facilidade, do que pela necessidade de visitar uma cidade em si. Considerando isso, muito bom.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a great stay. Would stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very clean and quiet hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Conveniently located close to the airport with all you would expect from a Westin
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Thank you, Very nice hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great price and location
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

C’est hôtel est ok
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent facility. Highly recommend staying here.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful hotel, close to the airport. The best part was the bar right in a lobby with lots of sittings and restaurant with tasty foods .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Breakfast was good, room was clean and staff was great.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great airport hotel, nice staff and very clean
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good place to stay and catch an early flight
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

좀 넓고 깨끗한 객실로 만족했어요. 그리고 직원들도 친절하구요. 비행기소리도 전혀 들리지 않고 조용했어요. 가족모두 만족했습니다. 새벽시간의 공항셔틀이용을 물었는데 최대한 시간을 맞춰 주시려고 해서 감동했어요. 저녁에는 1층 레스토랑을 이용했는데 정말 맛있어요. 하지만 직원응대와 음식은 한참 기다렸어요.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location near airport. Helpful and friendly staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean and cozy room…Great Breakfast at a great price, staffs were nice and polite.will stay again if travel to Calgary next time
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great breakfast and excellent service.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very updated rooms with excellent showers soft beds and good food in the restaurant with friendly staff . Great spot will return