West.inn48 - Self Check-In Hotel

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel op loopafstand van Shilin Night Market

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf West.inn48 - Self Check-In Hotel rijd je binnen 10 minuten naar Shilin Night Market en Nachtmarkt van Ningxia. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Taipei 101 en Nationaal Paleismuseum. Andere reizigers zijn tevreden over de algehele staat van de accommodatie. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 7 minuten lopen naar Station Shilin en 10 minuten naar Station Jiantan.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Wekelijkse schoonmaakservice
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
  • Luxe beddengoed
  • Beperkte schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(12 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Twin kamer

7,6 van 10
Goed
(4 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Driepersoonskamer

  • 14 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Vierpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
48 Xiaoxi Street, Shilin District, Taipei, 111

In de buurt

  • Shilin Night Market - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Shilin Residence Park - 7 min. lopen - 0.7 km
  • Astronomiemuseum van Taipei - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Voormalige residentie van Generaal Chiang Kai-Shek - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Taipei Children's Amusement Park - 16 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Taipei (TSA-Songshan) - 23 min. rijden
  • Taoyuan International Airport (TPE) - 37 min. rijden
  • Station Wanhua - 8 min. rijden
  • Station Nangang - 11 min. rijden
  • Centraal Station Taipei - 14 min. rijden
  • Station Shilin - 7 min. lopen
  • Station Jiantan - 10 min. lopen
  • Station Zhishan - 18 min. lopen

Restaurants

  • ‪南港老張胡椒餅 - ‬2 min. lopen
  • ‪士林晶棧热炒 - ‬2 min. lopen
  • ‪士林伯豆花店 - ‬2 min. lopen
  • ‪魚夢 海鮮丼 - ‬2 min. lopen
  • ‪偷食兔 - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

West.inn48 - Self Check-In Hotel

  • Vanaf West.inn48 - Self Check-In Hotel rijd je binnen 10 minuten naar Shilin Night Market en Nachtmarkt van Ningxia. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Taipei 101 en Nationaal Paleismuseum. Andere reizigers zijn tevreden over de algehele staat van de accommodatie. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 7 minuten lopen naar Station Shilin en 10 minuten naar Station Jiantan.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 9 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie LINE voorafgaand aan het inchecken te downloaden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Er worden geen kinderen (t/m 18 jaar) toegelaten
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • 24-uurs receptie

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 150
  • Personeel dat gebarentaal kent

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 42 inch

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Waterkoker
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Elektronisch bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: wekelijks

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, JCB International, Union Pay
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Shihlin Inn Taipei
Shihlin Taipei
Shihlin
West.inn48
Night Market Inn
West Inn48 Self Check In
West.inn48 - Self Check-In Hotel Hotel
West.inn48 - Self Check-In Hotel Taipei
West.inn48 - Self Check-In Hotel Hotel Taipei

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij West.inn48 - Self Check-In Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, West.inn48 - Self Check-In Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij West.inn48 - Self Check-In Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij West.inn48 - Self Check-In Hotel?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij West.inn48 - Self Check-In Hotel.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij West.inn48 - Self Check-In Hotel?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

In wat voor omgeving bevindt West.inn48 - Self Check-In Hotel zich?

West.inn48 - Self Check-In Hotel ligt op slechts 7 minuten lopen van Station Shilin en 16 minuten loopafstand van Taipei Children's Amusement Park.

Beoordelingen

Beoordelingen over West.inn48 - Self Check-In Hotel

8,0

Zeer goed

8,4

Netheid

8,8

Locatie

7,8

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

坦白說,入住的步驟頗為繁複。但房間整潔。飯店在士林夜巿的一條小街,旺中帶靜。一位聽障的女職員令我印象深刻。正當我和另外幾個客人都在惆悵怎樣拿到房卡時,她適時出現,逐一幫助我們找到自己的房號和房間的密碼。每次在飯店碰到她,她都會露出燦爛的笑容。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Ideal location right in the middle of famous NM

Clean and good friendly services, but brilliant location!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

地理位置优越 洁净安全
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

2回目の利用です。 士林夜市の中にあるので立地が本当にいいです。 スタッフさんもLINEでやり取りできますし、対面でもとても親切です。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

寧靜,乾淨,近士林夜市
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

スタッフは親切で英語も通じました。チェックインからチェックアウトまで快適に過ごせました。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

the room is clean and good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

While this is mostly a self-service facility, the staff were very helpful getting us checked in after a long flight.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

逛街吃夜宵的首選

走下樓就是士林夜市吃的,棒棒,鄰近捷運站,浴室房間整潔度都有,CP值推推!插座很多左右兩床旁邊也都有得充電,躺在床上就可以關燈太棒了👏
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

安いし綺麗で夜市に近くて便利。 タオルなどが設置されてないのが残念。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

士林駅で降りるより1つ手前の駅で降りる方が探しやすいです。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

清掃が無いから安かったですが、トイレットペーパーの補充だけはお願いしたかったです。 市場へはめちゃくちゃ近くてとても便利でした。
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Difficult to locate convenient hotel

Good location. But very difficult to locate
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

椅子にカビが来ていました。 それ以外は問題ないです。
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Quarto ate bom, mas o carpete é muito sujo. Tivemos dificuldade de contactar com o hotel pra resolver um problema. E a localização é ate boa mas dificil de encontrar.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

士林夜市から徒歩15秒の最高な立地でした! 毎日タオルとゴミの回収をしてくれてお水もサービスしてくれます! 最初の入口のパスワードを手に入れるのにお店の人とLINEをしなくては行けませんがそこ以外は大変なところは全くなかったです。 LINEでトイレットペーパー補充も頼めたので逆に便利でした。 また泊まりたいです!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Reasonable Stay

It was very good to stay there in a reasonable condition. The room was very clean and cozy enough to sleep well. Just staying there for night and having a solo trip around Taipei city, it was very good choice to be there near Shilin night market. If I have any chance to be there, someday, I’d like to have a reservation again.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

저녁만 야시장 볼거있음. 낮에는 아무것도 없음.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

トラブルがありましたが、対応していただけたので問題ないです。夜市にすぐ行けて、駅からも近いので立地が最高です。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

謝謝!
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

寫24小時客服回覆協助入住,入住時完全聯絡不到人,直到剛好有人出入才成功進去用機台辦理入住。房間洗手台有熱水、浴室沒熱水,真的很崩潰。
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Its a bit dirty