Century Palace Hotel
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Huizhou met een bar/lounge en een conferentiecentrum
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Century Palace Hotel





Century Palace Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Huizhou.
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Bar
Voornaamste voorzieningen
(5)
Voornaamste voorzieningen (5)
- Bar/lounge
- Conferentiecentrum
- Kluis bij de receptie
- Kapsalon
- Een bagageopslagruimte
De huidige prijs is ā¬Ā 30
ā¬Ā 30
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe Business Suite laden

Deluxe Business Suite
- Max. aantal: 4
- 2 queensize bedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe Single Room laden

Deluxe Single Room
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Business Suite laden

Business Suite
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Business Single Room laden

Business Single Room
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Business Twin Room laden

Business Twin Room
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe Twin Room laden

Deluxe Twin Room
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Deluxe Queen Room laden

Deluxe Queen Room
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Business Recreation Room laden

Business Recreation Room
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Super Deluxe Queen Room laden

Super Deluxe Queen Room
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Standard Double Room laden

Standard Double Room
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Xihu Yingxiu Xinsu Guesthouse
Huicheng District
Xihu Yingxiu Xinsu Guesthouse
Huicheng District
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Roken niet toegestaan
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen

Days Hotel by Wyndham Logan City Huizhou
Huiyang
Days Hotel by Wyndham Logan City Huizhou
Huiyang
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.2 van 10, Goed, 5 beoordelingen
7,2
Goed
5 beoordelingen
De prijs is ā¬Ā 53
ā¬Ā 53
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Grand Skylight Int'l Hotel Huizhou
Danshui
Grand Skylight Int'l Hotel Huizhou
Danshui
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 93 beoordelingen
8,4
Zeer goed
93 beoordelingen
De prijs is ā¬Ā 53
ā¬Ā 53
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Ramada by Wyndham Huizhou Longmen
Huizhou
Ramada by Wyndham Huizhou Longmen
Huizhou
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Restaurant

Lufeng Hotel (HuizhouLongmen)
Longmen
Lufeng Hotel (HuizhouLongmen)
Longmen
- Gratis parkeren
- Restaurant
De prijs is ā¬Ā 20
ā¬Ā 20
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Tianqin Mushang Hotel Apartment (Huizhou Kaisa Plaza)
Huicheng District
Tianqin Mushang Hotel Apartment (Huizhou Kaisa Plaza)
Huicheng District
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Roken niet toegestaan
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
De prijs is ā¬Ā 15
ā¬Ā 15
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Dingrun Business Hotel
Huicheng District
Dingrun Business Hotel
Huicheng District
- Gratis parkeren
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen

Hilton Garden Inn Huizhou North Railway Station
Huicheng District
Hilton Garden Inn Huizhou North Railway Station
Huicheng District
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 12 beoordelingen
7,6
Goed
12 beoordelingen
De prijs is ā¬Ā 41
ā¬Ā 41
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Huidu Hotel
Longmen
Huidu Hotel
Longmen
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Sportschool
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
De prijs is ā¬Ā 34
ā¬Ā 34
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Ramada Huizhou South
Huiyang
Ramada Huizhou South
Huiyang
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 19 beoordelingen
8,4
Zeer goed
19 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

1 Donghua Avenue Danshui Town, Huiyang, Huangshi, Huizhou, Guangdong, 516200
In de buurt
- Huiyang Sports Conference and Exhibition Centre - 14 min. lopen - 1.2 km
- Dameisha Beach - 29 min. rijden - 35.4 km
- Huaqiangbei - 44 min. rijden - 65.9 km
- Shenzhen Convention and Exhibition Center - 47 min. rijden - 69.9 km
- Haven van Luohu - 48 min. rijden - 62.3 km
Lokaal vervoer
- Huizhou (HUZ) - 52 min. rijden
- Station Huizhou South - 13 min. rijden
- Pingshan Hogesnelheidstreinstation - 28 min. rijden
- Station Shenzhen Pingshan - 37 min. rijden
Restaurants
- āŖåÆåŗ·Ā·ē廷徔宓 - ā¬5 min. rijden
- āŖé¦å “걤ē²åŗ - ā¬4 min. rijden
- āŖå¾”å¾·č»é å®¶ - ā¬3 min. rijden
- āŖMcDonald's (éŗ¦å½å³) - ā¬3 min. rijden
- āŖęå·“å - ā¬13 min. lopen
Over deze accommodatie
Century Palace Hotel
- Century Palace Hotel is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Huizhou.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 290 kamers
- Verdeeld over 12 verdiepingen
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 14.00 uur
- Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
- Uitchecken om 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Bar/lounge
Werken tijdens je reis
- Conferentiecentrum
Diensten
- Kapsalon
- Bagageopslagruimte
Voorzieningen
- Gebouwd in 2004
- Kluis bij receptie
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Kabel-/satellietzenders
Slaap lekker
- Wekker
Houd contact en blijf op de hoogte
- Telefoon
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.
Ook bekend als
Century Palace Hotel
Century Palace Huiyang
Century Palace Hotel Hotel
Century Palace Hotel Huizhou
Century Palace Hotel Huiyang
Century Palace Hotel Hotel Huizhou
Veelgestelde vragen
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Century Palace Hotel?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Century Palace Hotel?
Je kunt inchecken vanaf 14.00 uur. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.
In wat voor omgeving bevindt Century Palace Hotel zich?
Century Palace Hotel bevindt zich in Danshui, op een korte 17 minuten loopafstand van Huiyang Sports Conference and Exhibition Centre.