Particuliere eigenaar

Hotel Victoria

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, in de buurt van Scotiabank Arena

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Victoria heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Hockey Hall of Fame en Scotiabank Arena. Als je trek hebt gekregen, kun je bij Mossop’s Social House terecht voor ontbijt en diner. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar CF Toronto Eaton Centre en Metro Toronto Convention Centre. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de centrale ligging. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: Tramhalte King St West at Yonge St West Side en King Station liggen vlakbij.
VIP Access

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Open haard in de lobby
  • Automaat
  • Waterkoeler
  • Meertalig personeel
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
  • Digitale zenders
  • Parkeergelegenheid in de buurt
De huidige prijs is € 185
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Business kamer, 1 queensize bed

7,4 van 10
Goed
(19 beoordelingen)
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(16 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe kamer, 1 kingsize bed

8,8 van 10
Voortreffelijk
(16 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed

8,0 van 10
Zeer goed
(45 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe kamer, 2 queensize bedden

8,4 van 10
Zeer goed
(36 beoordelingen)
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
56 Yonge St, Toronto, ON, M5E1G5

In de buurt

  • PATH Underground Shopping Mall - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Hockey Hall of Fame - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Meridian Hall - 2 min. lopen - 0.2 km
  • CF Toronto Eaton Centre - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Scotiabank Arena - 8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Toronto, ON (YTZ-Billy Bishop Toronto City) - 12 min. rijden
  • Toronto, Ontario (YYZ-Internationale luchthaven Pearson) - 35 min. rijden
  • Union Station - 4 min. lopen
  • Station Exhibition - 6 min. rijden
  • Station Bloor - 11 min. rijden
  • Tramhalte King St West at Yonge St West Side - 2 min. lopen
  • King Station - 2 min. lopen
  • Tramhalte King St East At Yonge St East Side - 2 min. lopen

Restaurants

  • ‪One King West Hotel & Residence - ‬2 min. lopen
  • ‪JOEY King St - ‬3 min. lopen
  • ‪Beerbistro - ‬3 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬2 min. lopen
  • ‪Mos Mos Coffee - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Victoria

  • Hotel Victoria heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Hockey Hall of Fame en Scotiabank Arena. Als je trek hebt gekregen, kun je bij Mossop’s Social House terecht voor ontbijt en diner. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar CF Toronto Eaton Centre en Metro Toronto Convention Centre. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de centrale ligging. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: Tramhalte King St West at Yonge St West Side en King Station liggen vlakbij.

Overzicht

INCHECKEN
15.00 uur
UITCHECKEN
11.00 uur

Grootte van het hotel

    • 56 kamers
    • Verdeeld over 8 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 19 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 19 jaar

Kinderen

    • Tot 3 kinderen (t/m 16 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 46 meter afstand (CAD 50 per dag), korting mogelijk

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • À-la-carte-ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–13.00 uur
  • Restaurant
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Strand in de buurt
  • Golfbaan in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Gebouwd in 1909
  • Open haard in de lobby

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 91
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 122
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Trapleuningen
  • Hoogte van trapleuning (in centimeter): 97
  • 1 trappen om bij de accommodatie te komen

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 55 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Pillowtop-matras
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Gratis theezakjes/oploskoffie

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Speciale voorzieningen

Dineren

Mossop’s Social House - Een restaurant met ontbijt en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Happy hour is voorzien. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: CAD 150 per verblijf

Optionele extra's

  • Er wordt een à-la-carte-ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. CAD 20–22 per persoon

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van CAD 25.00 per nacht

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van CAD 65 per huisdier, per verblijf

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor CAD 50 per dag (46 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club

Ook bekend als

Hotel Victoria
Hotel Victoria Toronto
Victoria Toronto
Victoria Hotel Toronto
Hotel Victoria Hotel
Hotel Victoria Toronto
Hotel Victoria Hotel Toronto

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Victoria gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Victoria heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Victoria?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van CAD 65 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Victoria?

Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je met korting parkeren.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Victoria?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Hotel Victoria een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Great Canadian Casino Resort Toronto (23 min. rijden) en Woodbine Racetrack (23 min. rijden).

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Victoria?

Ja, er is een lokaal restaurant: Mossop’s Social House.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Victoria zich?

Hotel Victoria ligt op slechts 2 minuten lopen van Tramhalte King St West at Yonge St West Side en 7 minuten loopafstand van Scotiabank Arena. Reizigers geven aan dat de lokale omgeving een centrale ligging heeft. Daarnaast vind je hier verschillende leuke winkelstraten in de buurt.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Victoria

8,4

Zeer goed

8,8

Netheid

7,8

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel ligt op een prima plek in Toronto.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Heel leuk hotel op een goede plek! Uitgebreid ontbijt. Met de auto is het lastig om te stoppen voor het hotel om koffers in en uit te laden. Betaald parkeren is in de buurt aanwezig, maar hoort niet bij het hotel.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

De kamer was heel klein en oud. Raam uitzicht op een muur.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

We stayed for 3 nights in a standard room. It was much darker and dated than the photos. The lobby was very nice but the hallway and rooms need an update. The bed was comfortable and shower was hot and had good pressure. The location was super convenient. All the front desk staff were incredibly nice and helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice place stayed for the night.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Location was great, ideal for CN tower and arenas. Hotel was ok, bed was comfortable although had twin room and had 2 single beds, the room was quite dusty, the shower took ages to warm up and the showerhead looked like it had never been cleaned! Staff were polite.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely breakfast, clean and spacious room. Most major attractions within walking distance and train station and metro stop nearby.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

それなりに綺麗で立地も良くて、他のホテルに比べればややお手頃という意味でも良かった。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room and comfy bed!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a comfortable stay
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

가격대비 훌륭한 가성비호텔 다만 화장실이 좀 불편해요
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The Hotel had cancelled our stay before our arrival- luckily they were able to undo this error. This was confusing upon arrival. The hotel was in a convenient location, but the lounge downstairs with music playing at inconvenient hours was a little loud. The shower was also very low pressure and did not warm up. Overall was not a bad stay, but was not a very welcoming environment.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

location was great
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very quaint and clean hotel. Great place in a good location.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice hotel and well located. Easy access to Union Station and all transportation. Staff super friendly.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente ubicacion confortable limpio excelente personal , nos gusto el trato del personal.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Delightful place to stay in Toronto. Close to everything downtown. Clean and very nice staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good location with several restaurants around. Highly recommended
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loved the history and architectural aspects left from the original structure. The staff, cleanliness and amenities were all wonderful. I will definitely stay here again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fabulous, slightly hidden gem of a hotel just a short distance from the train station. Beautiful, clean room, incredibly friendly staff and cozy lounge to unwind with a cocktail upon arrival.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean and accomodating
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Good and clean for the value, restaurant was cute and good food, one of the best breakfast sandwhiches I have every had. Rooms are a little tight, but overall for the price would recommend it!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

nice boutique hotel in 1909 building
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Small boutique hotel if you are just looking for convenience