Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas

Accommodatieklasse: 3
Hotel in art-decostijl in Sacramento met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas rijd je binnen 10 minuten naar Golden1Center en Discovery Park. Amuseer je in het buitenzwembad en kies daarna voor een hapje te eten bij het café of een drankje bij de bar/lounge. Dit hotel in art-decostijl beschikt bovendien over hoogtepunten zoals een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs fitnesscentrum.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Luchthaventransfer
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Koffiebar/café
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Wasserijservice
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Wasvoorzieningen
  • Huisdieren toegestaan
  • Lift
  • Satellietzenders
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 137
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, uitzicht op zwembad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor rolstoelgebruikers, bad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijke douche

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, uitzicht op zwembad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3041 ADVANTAGE WAY, Sacramento, CA, 95835

In de buurt

  • Del Paso Marketplace - 5 min. lopen - 0.5 km
  • North Natomas Regional Park - 10 min. lopen - 0.9 km
  • North Natomas Aquatic Complex - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Kokomo Park - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Blackbird Park - 2 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Sacramento, California (SMF-Internationale luchthaven Sacramento) - 11 min. rijden
  • Marysville, CA (MYV-Yuba County) - 39 min. rijden
  • Station Sacramento Valley - 14 min. rijden
  • Davis Station - 20 min. rijden
  • Roseville Station - 26 min. rijden
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪In-N-Out Burger - ‬7 min. lopen
  • ‪Dutch Bros Coffee - ‬5 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬3 min. rijden
  • ‪Taco Bell - ‬5 min. lopen
  • ‪Panda Express - ‬6 min. lopen

Over deze accommodatie

Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas

  • Vanaf Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas rijd je binnen 10 minuten naar Golden1Center en Discovery Park. Amuseer je in het buitenzwembad en kies daarna voor een hapje te eten bij het café of een drankje bij de bar/lounge. Dit hotel in art-decostijl beschikt bovendien over hoogtepunten zoals een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs fitnesscentrum.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 114 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Neem minstens bij aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Transfers

    • Gratis luchthavenshuttle van 06.00 uur tot middernacht*

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • À-la-carte-ontbijt (toeslag) 06.00 uur–10.00 uur op werkdagen en 06.00 uur–10.00 uur in het weekend
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2025
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Buitenzwembad
  • Art-decostijl

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 94
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 79
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 42 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Handdoeken

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een à-la-carte-ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. USD 10–18 per persoon

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 57.65 per accommodatie, per nacht

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Aloft Sacramento Natomas
Aloft Sacramento North Natomas
Aloft Sacramento Airport Natomas Hotel
Aloft Sacramento Airport Natomas SACRAMENTO
Aloft Sacramento Airport Natomas Hotel SACRAMENTO

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 06.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 57.65 per accommodatie, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, op verzoek is er tussen 06.00 uur en middernacht een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Stones Gambling Hall (19 min. rijden).

Wat is er in Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas en omgeving zoal te doen?

Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas heeft een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas zich?

Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas bevindt zich in North Natomas, op een korte 15 minuten loopafstand van North Natomas Aquatic Complex.

Beoordelingen

Beoordelingen over Aloft by Marriott Sacramento Airport Natomas

9,0

Fantastisch

9,6

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great option to stay for both adults and families!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I love the hotel. The bar was great. The rooms are spacious and very decorative very convenient.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Enjoyed our stay! The staff was very efficient and kind.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great room. Easy to do laundry before we headed home!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff were very helpful for my daughter who had to unexpectedly stay here because her flight was missed.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was excellent!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A great place to rest before or after traveling!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice room and comfortable.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room was perfect (love all the space) and the beds were so comfortable.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel good staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great Stay with Friendly Staff! I stayed at Aloft Sacramento during a week of traveling and, out of all the hotels I stayed at, this one was my favorite overall! The staff was super friendly and went the extra mile to make my stay enjoyable. The room had a great layout and appeared clean, with thoughtful amenities including quality soaps, a hair dryer, a mini fridge, coffee with creamer, and a clothing steamer, which is a GREAT idea for travelers! Parking is also free, which is a nice bonus. A couple of things could use improvement. The entry rug was filthy and definitely needs a good cleaning or replacement. There was also loud music playing past 11 p.m., and I couldn't tell whether it was coming from another guest or the bar. Something to keep in mind if you're a light sleeper. Overall, the friendly service, comfortable room layout, and convenient amenities made this my favorite hotel of the week. I'd absolutely stay here again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place to stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The bar was well stocked The room was clean and very nice
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nothing wrong with this place overall good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was amazing!!! They were all so kind & helpful!! From picking me up at the airport to getting a room ready early for me. They were the best. I highly recommend! Special thanks to Dasia sorry if I spelled your band wrong
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great fun rooms but just needs a little more cleaning and upkeep.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

the hotel is adequate for the price, no frills rooms, for a reasonable price. The hotel also has a bar, and had a dj playing music w/a food truck and charcuteries for a Friday night, which was unexpected.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location for a stay before an early flight at SMF.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great bed!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

If you have a chance to stay, I definitely would recommend you consider the property. Easy access to the freeway and other close amenities within just a minute of two if needed. Friendly staff that are willing to help !!!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everyone at the hotel was extremely helpful and nice. Bartender (Sunday afternoon/evening) was one of the best. Food was great.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Breakfast is pretty much nonexistent. They really need to up this offering. But it is a bright and airy hotel
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

It was basic and clean