Geheel appartement

Coastal Suite CSJ Tower Vung tau

Accommodatieklasse: 4
Appartementen in Ho Chi Minh Gemeente met keukens

Kies datums om prijzen te bekijken

Coastal Suite CSJ Tower Vung tau is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ho Chi Minh Gemeente. De appartementen zijn uitgerust met wasmachines, koelkasten en magnetrons.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasfaciliteiten
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (6)

  • 20 appartementen
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Parkeerplaatsen
  • Airconditioning
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Minibar
De huidige prijs is € 27
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Eenvoudig appartement, 1 slaapkamer

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 twijfelaar slaapbank

Superior appartement, 2 slaapkamers

  • Uitzicht op het strand
  • 96 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed

Deluxe appartement

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 74 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 twijfelaar slaapbank

Premier appartement

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
169 Thuy Van, Ho Chi Minh City, 78000

In de buurt

  • Back Strand - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Lotte Mart Vung Tau - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Nghinh Phong Kaap - 4 min. rijden - 2.7 km
  • Vung Tau Markt 1985 - 4 min. rijden - 1.5 km
  • Golf Vung Tau - 5 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Tan Binh - Internationale luchthaven Tan Son Nhat (SGN) - 148 min. rijden

Restaurants

  • ‪Phở Gà Hà Nội - ‬16 min. lopen
  • ‪Domino’s Pizza - ‬9 min. lopen
  • ‪Riviera Restaurant @Pullman - ‬11 min. lopen
  • ‪Lotteria Lotte Mart - ‬9 min. lopen
  • ‪Lobby Bar @Pullman - ‬10 min. lopen

Over deze accommodatie

Coastal Suite CSJ Tower Vung tau

  • Coastal Suite CSJ Tower Vung tau is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ho Chi Minh Gemeente. De appartementen zijn uitgerust met wasmachines, koelkasten en magnetrons.

Overzicht

INCHECKEN
14.00 uur
UITCHECKEN
12.00 uur

Grootte van de accommodatie

    • 20 appartementen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 16 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie Zalo, Whatsapp, Wechat, Line, Kakaotalk,... voorafgaand aan het inchecken te downloaden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 16 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (VND 50000 per nacht)

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Vlak bij het strand

Internet

  • Gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeren ter plaatse (VND 50000 per nacht)

Keuken

  • Koelkast
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden, bestek
  • Kruiden
  • Keukenrol
  • Rijstkoker
  • Schoonmaakbenodigdheden

Eetgelegenheden

  • Minibar

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Douche
  • Regendouche
  • Zeep
  • Shampoo
  • Handdoeken
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Pantoffels

Entertainment

  • 45-inch smart-tv met kabelzenders
  • Betaalfilms

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserij

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Geluiddicht
  • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Strijkplanken/strijkijzers

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 20 kamers

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Managementtoeslag: VND 200000 per accommodatie, per nacht

Parkeren

  • Parkeren kost VND 50000 per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Coastal Suite CSJ Tower Vung tau Vung Tau
Coastal Suite CSJ Tower Vung tau Apartment
Coastal Suite CSJ Tower Vung tau Apartment Vung Tau

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Coastal Suite CSJ Tower Vung tau gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Coastal Suite CSJ Tower Vung tau heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Coastal Suite CSJ Tower Vung tau?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Coastal Suite CSJ Tower Vung tau?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: VND 50000 per nacht.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Coastal Suite CSJ Tower Vung tau?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Heeft Coastal Suite CSJ Tower Vung tau een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met een rijstkoker, kookgerei en een koelkast.

In wat voor omgeving bevindt Coastal Suite CSJ Tower Vung tau zich?

Coastal Suite CSJ Tower Vung tau ligt op een korte 6 minuten lopen van Lotte Mart Vung Tau en 9 minuten loopafstand van Back Strand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Coastal Suite CSJ Tower Vung tau

7,2

Goed

7,6

Netheid

9,0

Voorzieningen

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

quiet, safe, friendly, helpful and easy check in
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice and clean property. Easy access. Would come back and stay here for next visit. Very well cared host. Thank you
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

happy with everything in the room, some places are a bit old but that doesn't matter to me. has a balcony, mine faces the city so no sea view but that's ok I can walk there all the time
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Sheets are unclean. Pay to use the pool. No front desk charge a service fee. When no one cleaning the place.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

It was listed as premier room with partial sea view. But room was not at all fully equiped, there was no kettle, 1 or 2 glasses, 1/2 plates, It’s supposed to be an apartment with stove and utensils but NOt. There was no towels The fridge was not working cooling properly. Bed sheets were left in the washer. However, those were provided the next day after asking. It’s better to have the room well maintained and equiped to make it on par for a 4star listing and may charge more. Listing needs to be accurate. I don’t think I will ever come back to that place.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

There were cigarette butts on the balcony, and the microwave, refrigerator, and dishes were dirty. It was a nice place, but unfortunately, it left a disappointing and unpleasant impression.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mình thích vị trí thuận lợi, view đẹp, sạch sẽ, tiện nghi và thoải mái. Chị chủ rất thân thiện.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Căn hộ thiết kế đẹp, view biển đẹp. Chỉ cần đi bộ qua đường là đến biển, rất tiện lợi. Chị chủ thân thiện và hỗ trợ check-in nhiệt tình, chu đáo.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht