Gehele woning

Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse

Accommodatieklasse: 3
Vakantiehuis in Waikoloa met keuken

Kies datums om prijzen te bekijken

Dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Waikoloa. Maak gebruik van het fitnesscentrum of ga in de buurt wandelen/fietsen. Een outdoor tennisbaan, een keuken en een smart-tv zijn ook beschikbaar.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasfaciliteiten
  • Gratis wifi
  • Sportschool
  • Roken niet toegestaan
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Outdoor tennisbaan
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een geldautomaat/bankservice
  • Barbecues

Net als thuis (5)

  • 2 slaapkamers
  • Keuken
  • Kabel-/satellietzenders
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Barbecue(s)

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
68-3831 Lua Kula Street, J107, Waikoloa, HI, 96738

In de buurt

  • Waikola Village Golf Club - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Waikoloa Beach Golf Course - 14 min. rijden - 15.9 km
  • Anaehoomalu Beach - 16 min. rijden - 17.4 km
  • Hāpuna Beach State Recreation Area - 19 min. rijden - 25.0 km
  • Mauna Kea Beach - 24 min. rijden - 28.7 km

Lokaal vervoer

  • Kamuela, HI (MUE-Waimea-Kohala) - 25 min. rijden
  • Kailua-Kona, HI (KOA-Kona Intl.) - 38 min. rijden

Restaurants

  • ‪Island Deli - ‬14 min. rijden
  • ‪A-Bay's Island Grill - ‬15 min. rijden
  • ‪Ikyu Ramen - ‬3 min. rijden
  • ‪Kuleana Rum Shack - ‬14 min. rijden
  • ‪Smash Daddy’s - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse

  • Dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Waikoloa. Maak gebruik van het fitnesscentrum of ga in de buurt wandelen/fietsen. Een outdoor tennisbaan, een keuken en een smart-tv zijn ook beschikbaar.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • Dit vakantiehuis is privé
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 16.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met informatie over het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar
DONE

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Bubbelbad

Internet

  • Gratis wifi

Gezinsvriendelijk

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Oven
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamers

  • 2 badkamers
  • Handdoeken
  • Shampoo

Entertainment

  • Smart-tv met kabel/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine en droger

Comfort

  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkplanken/strijkijzers
  • Geldautomaat/bankservice

Ligging

  • Naast een golfbaan

Activiteiten

  • Fitnesscentrum
  • Outdoor tennisbanen
  • Zeilen in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Basketbal in de buurt
  • Vissen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Contactloos betalen is mogelijk.
Registratienummer van de accommodatie GE-078-314-8544-01, TA-078-314-8544-01, 680030020134
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse Waikoloa

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij dit vakantiehuis?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit vakantiehuis?

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse en omgeving zoal te doen?

Neem het tegen elkaar op op de tennisbaan.In de buurt kun je onder andere basketballen.Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse biedt ook een fitnesscentrum.

Heeft Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met een koffiezetapparaat, een broodrooster en een koelkast.

In wat voor omgeving bevindt Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse zich?

Big Island Fairway Terrace J-107 2 Bedroom Townhouse ligt op slechts 4 minuten loopafstand van Waikola Village Golf Club.