Posada Mainca
Accommodatieklasse: 3
Pension in de buurt van Park van Los Cocos
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Posada Mainca





Vanaf Posada Mainca is het minder dan 10 minuten rijden naar Park van Los Cocos en Casa Museo de Mujica Lainez. Neem een duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en geniet van extra's zoals wifi, parkeerplaatsen en dagelijks een gratis ontbijt met lokale gerechten van 08.30 uur tot 10.30 uur. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Los Terrones Autochtoon, Cultureel en Recreatief Park en Los Paredones.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(6)
Voornaamste voorzieningen (6)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Tuin
- Picknickweide
- Barbecues
- Beperkte receptietijden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Tuin
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Luxe beddengoed
- Barbecue(s)
- Gratis parkeerplaatsen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

almaalquimia
Valle Hermoso
almaalquimia
Valle Hermoso
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
4.0 van 10, 1 beoordeling
4,0
1 beoordeling
De prijs is € 18.169
€ 18.169
30 aug - 31 aug

Vista Bella
La Falda
Vista Bella
La Falda
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Koelkast
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 62
€ 62
13 sep - 14 sep

Wooden Hotel
Villa Carlos Paz
Wooden Hotel
Villa Carlos Paz
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.6 van 10, Uitstekend, 46 beoordelingen
8,6
Uitstekend
46 beoordelingen
De prijs is € 44
€ 44
31 aug - 1 sep

Estancia La Paz Hotel
Ascochinga
Estancia La Paz Hotel
Ascochinga
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 5 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
5 beoordelingen
De prijs is € 274
€ 274
8 sep - 9 sep

Apart & Hotel Castelar
Huerta Grande
Apart & Hotel Castelar
Huerta Grande
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling

B&B Villa Giardino
Villa Giardino
B&B Villa Giardino
Villa Giardino
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen

Alpre Hotel
Villa Carlos Paz
Alpre Hotel
Villa Carlos Paz
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi

Leyenda Posada
Capilla del Monte
Leyenda Posada
Capilla del Monte
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
9.0 van 10, Fantastisch, 9 beoordelingen
9,0
Fantastisch
9 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Cecilia grierson, 1212, Los Cocos, Córdoba, 5182
In de buurt
- El Descanso - 17 min. lopen - 1.4 km
- Park van Los Cocos - 18 min. lopen - 1.6 km
- Deslizadores - 20 min. lopen - 1.7 km
- Doolhof - 20 min. lopen - 1.7 km
- La Cumbre Golf Club - 18 min. rijden - 10.5 km
Lokaal vervoer
- Station Valle Hermoso - 26 min. rijden
Restaurants
- Valpisa - 11 min. rijden
- Parrilla Melody - 11 min. rijden
- Restaurante Tabak - 11 min. rijden
- La Porteña - 8 min. rijden
- Pan Con Tomate (cocina de mercado) - 9 min. rijden
Over deze accommodatie
Posada Mainca
- Vanaf Posada Mainca is het minder dan 10 minuten rijden naar Park van Los Cocos en Casa Museo de Mujica Lainez. Neem een duik in het seizoensgebonden buitenzwembad en geniet van extra's zoals wifi, parkeerplaatsen en dagelijks een gratis ontbijt met lokale gerechten van 08.30 uur tot 10.30 uur. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Los Terrones Autochtoon, Cultureel en Recreatief Park en Los Paredones.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 7 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 09.00 uur en 18.00 uur geopend.
- Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
- Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijt met lokale gerechten elke dag 08.30 uur–10.30 uur
- Barbecues
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Voorzieningen
- Tuin
- Picknickplek
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Tuinmeubels
Kamervoorzieningen
Slaap lekker
- Donzen dekbedden
- Luxe beddengoed
Jezelf opfrissen
- Alleen een douche
- Gratis toiletartikelen
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, al dan niet met ontbijt inbegrepen.
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van december tot februari
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Posada Mainca Los Cocos
Posada Mainca Aparthotel
Posada Mainca Aparthotel Los Cocos
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Posada Mainca?
Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Posada Mainca?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Posada Mainca?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Posada Mainca?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Posada Mainca en omgeving zoal te doen?
Posada Mainca heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een picknickplaats, naast een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Posada Mainca zich?
Posada Mainca ligt op een korte 18 minuten lopen van Park van Los Cocos en 15 minuten loopafstand van El Descanso.