Hotel O Cibogo Guesthouse
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Bandung
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel O Cibogo Guesthouse





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Deluxe eenpersoonskamer laden

Deluxe eenpersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 1
- 1 eenpersoonsbed
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
Vergelijkbare accommodaties

Hotel O Dago Near Bandung Zoo Formerly Chatter Place
Lebak Gede
Hotel O Dago Near Bandung Zoo Formerly Chatter Place
Lebak Gede
- Airconditioning
- 24/7 receptie
- Roken niet toegestaan
2.0 van 10, 1 beoordeling
2,0
1 beoordeling

Pilatus Hotel Bandung
Bandung
Pilatus Hotel Bandung
Bandung
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
4.0 van 10, 1 beoordeling
4,0
1 beoordeling
De prijs is € 11
€ 11
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Cove Arleyta
Sukagalih
Cove Arleyta
Sukagalih
- Zwembad
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Roken niet toegestaan
De prijs is € 16
€ 16
inclusief belastingen en toeslagen
9 sep - 10 sep

OYO 90840 Teratai Residence
Sukagalih
OYO 90840 Teratai Residence
Sukagalih
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

Indies Hotel Bandung
Kebon Jeruk
Indies Hotel Bandung
Kebon Jeruk
- Gratis wifi
- Restaurant

Kollektiv Hotel
Sukagalih
Kollektiv Hotel
Sukagalih
- Bar

Collection O 818 Micasa Residence
Sukawarna
Collection O 818 Micasa Residence
Sukawarna
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Sportschool
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling

New Moonlight Hotel
Cibadak
New Moonlight Hotel
Cibadak
- Bar

Collection O near Paris Van Java formerly Cassa Dua Hotel
Sukawarna
Collection O near Paris Van Java formerly Cassa Dua Hotel
Sukawarna
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
De prijs is € 6
€ 6
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

OYO Life 93855 Apartement The Jarrdin By Apt Property
Cipaganti
OYO Life 93855 Apartement The Jarrdin By Apt Property
Cipaganti
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

12 Jl. Cibogo 3, Bandung, Jawa Barat, 40164
In de buurt
- Christelijke Universiteit Maranatha - 9 min. lopen - 0.8 km
- BTC Fashion Mall (winkelcentrum) - 11 min. lopen - 1.0 km
- NuArt Beeldentuin - 16 min. lopen - 1.4 km
- Nyoman Nuarta Galerie - 6 min. rijden - 2.4 km
- Polytechnic Bandung Gezondheidsvoedingsafdeling - 6 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Bandung (BDO-Husein Sastranegara Intl.) - 18 min. rijden
- Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Intl.) - 126 min. rijden
- Station Gadobangkong - 11 min. rijden
- Station Halte Gadobangkong - 11 min. rijden
- Station Cimindi - 13 min. rijden
Restaurants
- Nasi Goreng 'Roni' - 9 min. lopen
- Bebek Goreng Kremes Kampoeng Solo - 6 min. lopen
- Warkop Sudimampir Cibogo - 7 min. lopen
- Starbucks Coffee Rest Area KM.39 - 6 min. lopen
- Onky Porky - 4 min. lopen
Over deze accommodatie
Hotel O Cibogo Guesthouse
- Hotel O Cibogo Guesthouse is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Bandung.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 10 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Toegankelijkheid
- Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
Kamervoorzieningen
Slaap lekker
- Beddengoed aanwezig
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Alleen een douche
- Handdoeken
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Oyo 94325 Cibogo Bandung
OYO 94325 Cibogo Guesthouse Hotel
OYO 94325 Cibogo Guesthouse Bandung
OYO 94325 Cibogo Guesthouse Hotel Bandung
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Hotel O Cibogo Guesthouse gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Hotel O Cibogo Guesthouse heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel O Cibogo Guesthouse?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel O Cibogo Guesthouse?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel O Cibogo Guesthouse.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel O Cibogo Guesthouse?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
In wat voor omgeving bevindt Hotel O Cibogo Guesthouse zich?
Hotel O Cibogo Guesthouse ligt op een korte 11 minuten lopen van Christelijke Universiteit Maranatha en 14 minuten loopafstand van BTC Fashion Mall (winkelcentrum).