Gehele woning

Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie

Accommodatieklasse: 3
Vakantiehuis voor families in Ustronie Morskie met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Ustronie Morskie met een verblijf bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie. Ook een buitenzwembad en gratis fietsverhuur behoren tot het voorzieningenaanbod. De kamers zijn uitgerust met wasmachines/drogers en koelkasten.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasfaciliteiten
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Kindvriendelijke activiteiten

Voornaamste voorzieningen (8)

  • 2 rookvrije woningen
  • Vlak bij het strand
  • Een buitenzwembad
  • Gratis fietsen
  • Terras
  • Tuin
  • Spelletjesruimte
  • Barbecues

Net als thuis (6)

  • 4 slaapkamers
  • Magnetron
  • Tuin
  • Terras
  • Wasmachine/droger
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Kameropties

Comfort huis, 3 slaapkamers

  • 56 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoons slaapbank, 2 eenpersoonsbedden en 2 twijfelaars

Klassiek huis, 3 slaapkamers

  • 59 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 tweepersoons slaapbank en 4 twijfelaars

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Ustronie Morskie, West Pomeranian Voivodeship

In de buurt

  • Gemeentelijk Sport- en Recreatiecentrum - 11 min. lopen - 1.0 km
  • beach near Krasnobrzeg - 17 min. lopen - 1.5 km
  • Kerk van Ustronie Morskie - 2 min. rijden - 2.0 km
  • BAJKOLANDIA Amusementspark - 3 min. rijden - 1.4 km
  • Vissteiger Ustronie Morskie - 5 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Kolobrzeg - 20 min. rijden
  • Station Koszalin - 24 min. rijden
  • Station Białogard - 42 min. rijden

Restaurants

  • ‪Bistro Pod Å»aglami - ‬9 min. rijden
  • ‪Słodki Taras - ‬19 min. lopen
  • ‪Kremova - ‬3 min. rijden
  • ‪Albatros Bistro Cafe - ‬3 min. rijden
  • ‪Busola Cafe - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie

  • Geniet van je bezoek aan Ustronie Morskie met een verblijf bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie. Ook een buitenzwembad en gratis fietsverhuur behoren tot het voorzieningenaanbod. De kamers zijn uitgerust met wasmachines/drogers en koelkasten.

Overzicht

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Vlak bij het strand

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Magnetron
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Douche

Entertainment

  • Spelletjesruimte
  • Spelletjes

Buiten

  • Balkon
  • Terras
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • EUR 5.0 per huisdier per nacht

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Rookvrije accommodatie

Activiteiten

  • Gratis fietsverhuur bij de accommodatie
  • Vissen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 kamers
  • Kamers individueel gemeubileerd

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.81 per persoon, per nacht.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 5.0 per huisdier, per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 5.0 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere fietsen. Neem een duik in het buitenzwembad of profiteer van de andere voorzieningen van dit vakantiehuis. Zo vind je hier onder andere een spelletjesruimte en een tuin.

Heeft Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie ook buitenruimtes?

Ja, deze accommodatie heeft een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie zich?

Holiday Resort With Pool, Whirlpool, Sauna, Ustronie Morskie ligt op een korte 11 minuten lopen van Gemeentelijk Sport- en Recreatiecentrum en 16 minuten loopafstand van Strand van Ustronie Morskie.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk