Aparthotel

Continental Apartment Hotel Sundsvall

Accommodatieklasse: 2
Aparthotel in het centrum in Sundsvall

Kies datums om prijzen te bekijken

Continental Apartment Hotel Sundsvall is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Sundsvall. Voorzieningen zoals ledtelevisies en gratis wifi zijn bij alle appartementen inbegrepen.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Wasfaciliteiten
  • Gratis wifi
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (3)

  • 22 rookvrije appartementen
  • Wekelijkse schoonmaakservice
  • Wasserij

Net als thuis (4)

  • Wasvoorzieningen
  • Kabelzenders
  • Beperkte schoonmaakservice
  • Geluiddichte muren

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

City studio, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior studio, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Superior studio, 1 queensize bed

  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Junior suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
13 Rådhusgatan, Sundsvall, Västernorrlands län, 852 31

In de buurt

  • Stenstan Bezoekerscentrum - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Sundsvall Stadhuis - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Södra Stadsberget - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Himlabadet - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Folkets Park & Tonhallen - 19 min. lopen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Sundsvall (SDL-Midlanda) - 21 min. rijden
  • Centraal station Sundsvall - 6 min. lopen
  • Station Sundsvall Centraal (XXZ) - 6 min. lopen
  • Station Sundsvall Västra - 14 min. lopen

Restaurants

  • ‪Home Hotel Grand Sundsvall - ‬1 min. lopen
  • ‪Restaurang Innergården 1891 - ‬4 min. lopen
  • ‪Bishops Arms - ‬1 min. lopen
  • ‪Biteline City - ‬2 min. lopen
  • ‪Pitcher’s - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Continental Apartment Hotel Sundsvall

  • Continental Apartment Hotel Sundsvall is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Sundsvall. Voorzieningen zoals ledtelevisies en gratis wifi zijn bij alle appartementen inbegrepen.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 22 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen)

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid op de locatie

Eten en drinken

  • Waterkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed aanwezig

Entertainment

  • 32-inch ledtelevisie met kabelzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasserij

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Geluiddicht
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Virtuele receptiebalie

Ligging

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 22 kamers

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Continental Sundsvall
Continental Apartment Hotel Sundsvall Sundsvall
Continental Apartment Hotel Sundsvall Aparthotel
Continental Apartment Hotel Sundsvall Aparthotel Sundsvall

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Continental Apartment Hotel Sundsvall?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Continental Apartment Hotel Sundsvall?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Continental Apartment Hotel Sundsvall.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Continental Apartment Hotel Sundsvall?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Continental Apartment Hotel Sundsvall zich?

Continental Apartment Hotel Sundsvall ligt in hartje Sundsvall, een korte 6 minuten loopafstand van Centraal station Sundsvall en 18 minuten lopen van Himlabadet.