Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá

Accommodatieklasse: 4
Hotel in het centrum, in de buurt van Dolomieten

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá heeft een geweldige ligging op een steenworp afstand van Dolomieten. Hier profiteer je van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen en van de mogelijkheid om te gaan wandelen/fietsen.
VIP Access

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Automaat
  • Wasserij
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Premium tv-zenders
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
De huidige prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
13 van 13 kamers weergeven

Standaard kamer

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, uitzicht op meer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Premium kamer, uitzicht op meer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Premium kamer, uitzicht op meer (2+1)

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Familiekamer (2+2)

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Junior suite

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

Suite

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer, uitzicht op meer

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via Roma, 30, Auronzo di Cadore, BL, 32041

In de buurt

  • Museo Palazzo Corte Metto - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Transacqua-brug - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Lago di Santa Caterina - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Chiesa San Lucano Vescovo - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Lago di Misurina - 44 min. rijden - 30.1 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 114 min. rijden
  • Treviso (TSF) - 119 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 178 min. rijden
  • Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 128 mijl/206 km
  • Valerio Catullo Airport (VRN) - 108,4 mijl/174,5 km
  • Station Calalzo Pieve di Cadore Cortina - 22 min. rijden
  • Station San Candido - 38 min. rijden
  • Station Perarolo di Cadore - 38 min. rijden

Restaurants

  • ‪Bucintoro - ‬7 min. lopen
  • ‪Caffè Perini - ‬13 min. rijden
  • ‪Boton D'oro - ‬5 min. rijden
  • ‪Bar Bianco - ‬5 min. rijden
  • ‪Pizzeria Al Rio - ‬9 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá

  • Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá heeft een geweldige ligging op een steenworp afstand van Dolomieten. Hier profiteer je van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen en van de mogelijkheid om te gaan wandelen/fietsen.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 48 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.30 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Continentaal ontbijt (toeslag) elke dag 07.30 uur–09.30 uur

Activiteiten

  • Biljarttafel
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Windsurfmogelijkheden in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Tuin
  • Fietsenstalling

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 76

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 32 inch
  • Premium satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Minibar
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Bezorgdienst voor maaltijden
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht voor maximaal 5 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 10 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15 per persoon

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 10.0 per nacht
  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 20 per accommodatie (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie IT025005A18AI7JYHF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft zijn officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Ook bekend als

Hotel Auronzo Hotel
Hotel Auronzo Auronzo di Cadore
Hotel Auronzo Hotel Auronzo di Cadore

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je dient uiterlijk om 10.30 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen, wandelen en bergklimmen. Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá biedt ook een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá zich?

Hotel Auronzo Dolomites, Affiliated by Meliá bevindt zich in hartje Auronzo di Cadore, op slechts 1 minuten lopen van Dolomieten en 13 minuten lopen van Lago di Santa Caterina.