Gehele woning

RRR Luxury Villas

Accommodatieklasse: 3.5
Villa in mediterraanse stijl in Cisarua met een binnenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf RRR Luxury Villas rijd je binnen 15 minuten naar Taman Safari Indonesia. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Alle villa's beschikken over koelkasten, eettafels en luxe beddengoed.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (5)

  • 6 villa's
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Een binnenzwembad
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning

Net als thuis (6)

  • Kookgerei, borden en bestek
  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Luxe beddengoed
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Binnenzwembaden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
11 Jl. Siliwangi, Cisarua, Jawa Barat, 16750

In de buurt

  • Cimory Dairy Land - 5 min. rijden - 7.4 km
  • Taman Wisata Matahari-themapark - 5 min. rijden - 5.7 km
  • Cisarua Bogor Theetuin - 7 min. rijden - 7.0 km
  • Gunung Mas Theeplantage - 7 min. rijden - 8.0 km
  • Cilember Waterfalls - 8 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Jakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Intl.) - 75 min. rijden
  • Jakarta (CGK-Soekarno-Hatta Intl.) - 99 min. rijden
  • Station Batutulis - 17 min. rijden
  • Station Bogor Cilebut - 28 min. rijden
  • Station Cibadak - 32 min. rijden

Restaurants

  • ‪Sop Janda Sate Tegal - ‬8 min. lopen
  • ‪Sate Maranggi PEPITO - ‬6 min. lopen
  • ‪Cimory Patisserie & Resto - ‬8 min. lopen
  • ‪Hotel Cisarua Indah - ‬3 min. lopen
  • ‪Jl.Raya Puncak,Cisarua - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

RRR Luxury Villas

  • Vanaf RRR Luxury Villas rijd je binnen 15 minuten naar Taman Safari Indonesia. Neem een verkoelende duik in het binnenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen. Alle villa's beschikken over koelkasten, eettafels en luxe beddengoed.

Overzicht

INCHECKEN
14.00 uur
UITCHECKEN
12.00 uur

Grootte van de accommodatie

    • 6 villa's
    • Verdeeld over 2 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Koelkast/vriezer
  • Vriezer
  • IJsmachine
  • Rijstkoker
  • Kookgerei, borden, bestek

Eetgelegenheden

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Beddengoed aanwezig
  • Ligbank

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Geen liften
  • Tegelvloer in openbare ruimten
  • Tegelvloer in de kamer

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Kluisje
  • Elektrische adapters/opladers
  • Schone handdoeken (op verzoek)
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • 24-uurs receptie
  • Gratis mineraalwater

Ligging

  • In de uitgaansbuurt
  • In de historische wijk
  • Outlet in de buurt

Activiteiten

  • Natuurreservaat

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 6 kamers
  • 2 verdiepingen
  • 2 gebouwen
  • Bouwjaar: 2024
  • Mediterrane stijl

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

RRR Luxury Villas Villa
RRR Luxury Villas Cisarua
RRR Luxury Villas Villa Cisarua

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij RRR Luxury Villas?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij RRR Luxury Villas?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij RRR Luxury Villas?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij RRR Luxury Villas?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Wat is er in RRR Luxury Villas en omgeving zoal te doen?

RRR Luxury Villas heeft een binnenzwembad.