Hotel Boutique La Casa Del Lago

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Tzintzuntzan met een binnenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Boutique La Casa Del Lago is het overwegen waard als je op reis gaat naar Tzintzuntzan. Tot de hoogtepunten behoren ook een binnenzwembad en een tuin.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Een binnenzwembad
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (4)

  • Tuin
  • Badjassen
  • Binnenzwembaden
  • Haardroger
De huidige prijs is € 211
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Vierpersoonskamer, uitzicht op meer

  • Uitzicht op het meer
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Design studio suite

  • Uitzicht op het meer
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Design vierpersoonskamer

  • Uitzicht op de bergen
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Luxe studio suite

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Presidentiële studio suite

  • Uitzicht op de tuin
  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Superior studio suite

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Junior tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de bergen
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Design tweepersoonskamer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed, 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Domicilio Conocido, Frente al Lago S/N, Tzintzuntzan, MICH, 58440

In de buurt

  • Museo Antiguo Convento Franciscano De Santa Anna - 27 min. rijden - 8.7 km
  • Plaza Gertrudis Bocanegra - 59 min. rijden - 28.8 km
  • Plaza Vasco de Quiroga - 60 min. rijden - 29.1 km
  • Casa de los Once Patios - 61 min. rijden - 29.5 km
  • Basílica de Nuestra Señora de la Salud - 62 min. rijden - 28.8 km

Lokaal vervoer

  • Uruapan, Michoacán (UPN-Internationale luchthaven Licenciado y General Ignacio López Rayón) - 82 min. rijden

Restaurants

  • ‪Restaurante "Camino Real - ‬17 min. rijden
  • ‪Restaurant Familiar Don Carlos, El Carcamo - ‬22 min. rijden
  • ‪Mariscos El Güero - ‬19 min. rijden
  • ‪Restaurant Doña Elvis - ‬12 min. rijden
  • ‪Carnitas Carmelo - ‬17 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Boutique La Casa Del Lago

  • Hotel Boutique La Casa Del Lago is het overwegen waard als je op reis gaat naar Tzintzuntzan. Tot de hoogtepunten behoren ook een binnenzwembad en een tuin.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 9 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.30 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 20.00 uur geopend.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden, 2 in totaal, tot 12 kg per huisdier)*
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Parasols bij het zwembad

Voorzieningen

  • Tuin
  • Klamboes
  • Binnenzwembad

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van MXN 770 per huisdier, per nacht

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

La Casa Del Lago Tzintzuntzan
Hotel Boutique La Casa Del Lago Hotel
Hotel Boutique La Casa Del Lago Tzintzuntzan
Hotel Boutique La Casa Del Lago Hotel Tzintzuntzan

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Hotel Boutique La Casa Del Lago?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 09.00 uur tot 21.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Boutique La Casa Del Lago?

Ja, honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal en een maximaal gewicht van 12 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van MXN 770 per huisdier, per nacht.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Boutique La Casa Del Lago?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Boutique La Casa Del Lago en omgeving zoal te doen?

Hotel Boutique La Casa Del Lago heeft een binnenzwembad en een tuin.