Vakantiehuis
Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem
Accommodatieklasse: 3
Cottage voor families in Streetman met een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem





Deze cottage is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Streetman. De accommodatie heeft accommodaties met handige voorzieningen als wasmachines en magnetrons.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 14
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Een buitenzwembad
- Airconditioning
- Spelletjesruimte
- Barbecues
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 3 slaapkamers
- Keuken
- Eigen badkamer
- Woonkamer
- Televisie
- Spelletjesruimte
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fairfield TX
Fairfield
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fairfield TX
Fairfield
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 623 beoordelingen
8,0
Zeer goed
623 beoordelingen
De prijs is € 106
€ 106
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Holiday Inn Express Hotel & Suites Fairfield - North by IHG
Fairfield
Holiday Inn Express Hotel & Suites Fairfield - North by IHG
Fairfield
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 357 beoordelingen
9,0
Fantastisch
357 beoordelingen
De prijs is € 120
€ 120
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Holiday Inn Express Hotel & Suites Athens by IHG
Athens
Holiday Inn Express Hotel & Suites Athens by IHG
Athens
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 91 beoordelingen
8,4
Zeer goed
91 beoordelingen
De prijs is € 115
€ 115
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Stay Express Inn Athens
Athens
Stay Express Inn Athens
Athens
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.8 van 10, 307 beoordelingen
6,8
307 beoordelingen
De prijs is € 63
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Views & Private Dock: Lakefront Eustace House!
Eustace
Views & Private Dock: Lakefront Eustace House!
Eustace
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

P.A. Smith Hotel
Navasota
P.A. Smith Hotel
Navasota
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 20 beoordelingen
9,2
Fantastisch
20 beoordelingen
De prijs is € 237
€ 237
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Franklin Home w/ Water Views: Outdoor Dining Area!
Franklin
Franklin Home w/ Water Views: Outdoor Dining Area!
Franklin
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Roo's Hideaway Modern 3BR Near Round Top & A&m!
Somerville
Roo's Hideaway Modern 3BR Near Round Top & A&m!
Somerville
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren

A-frame Cabin w/ Deck Near Cedar Creek Lake
Malakoff
A-frame Cabin w/ Deck Near Cedar Creek Lake
Malakoff
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren

Lakefront Corsicana Condo w/ Pool Access!
Corsicana
Lakefront Corsicana Condo w/ Pool Access!
Corsicana
- Zwembad
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis parkeren
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Streetman, TX
In de buurt
- Richland Creek Wildlife Management Area - 16 min. rijden - 16.6 km
- Freestone County Racetrack - 32 min. rijden - 36.1 km
- Fairfield Lake State Park - 33 min. rijden - 43.1 km
- Navarro College - 44 min. rijden - 62.4 km
- Cedar Creek Reservoir - 52 min. rijden - 63.5 km
Restaurants
- Harbor Inn Restaurant & Club - 30 min. rijden
- Pelican Grill - 28 min. rijden
- Tacos el trompo loco loco - 27 min. rijden
- Draft House Grill - 4 min. rijden
- The Lighthouse Cafe - 8 min. rijden
Over deze accommodatie
Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem
- Deze cottage is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Streetman. De accommodatie heeft accommodaties met handige voorzieningen als wasmachines en magnetrons.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
- In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
- Uitchecken om 11.00 uur
- Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
- De inchecklocatie verschilt van de locatie van de accommodatie. Ga om in te checken naar [apartment].
- Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
- Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Buitenzwembad
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeren ter plaatse
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie
Keuken
- Kookplaat
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasser
- IJsmachine
- Keukenrol
- Kookgerei, borden, bestek
Slaapkamers
- 3 slaapkamers
- Beddengoed aanwezig
Badkamers
- 3.5 badkamers
- Douche
Huiskamers
- Woonkamer
Entertainment
- Televisie
- Tafeltennistafel
- Spelletjesruimte
- Spelletjes
Buiten
- Barbecue
Wasvoorzieningen
- Wasmachine en droger
Werkplekken
- Laptopwerkplek
Comfort
- Airconditioning
- Plafondventilator
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
- USD 64.83 per accommodatie per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
- Koolmonoxidemelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 64.83 per accommodatie, per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Lakefront Family Home w/ Pool in Streetman! Cottage
Lakefront Family Home w/ Pool in Streetman! Streetman
Lakefront Family Home w/ Pool in Streetman! Cottage Streetman
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij deze cottage?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 64.83 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.
Wat is er in Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem en omgeving zoal te doen?
Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem heeft een buitenzwembad en een spelletjesruimte.
Heeft Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met kookgerei, een ijsmachine en een magnetron.
In wat voor omgeving bevindt Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem zich?
Game Room, Trails! 30-acre Lakefront Streetman Gem ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Richland Chambers Reservoir.