Particuliere eigenaar

Hotel Llivia

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Llívia met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Llívia met een verblijf bij Hotel Llivia. Maak gebruik van het seizoensgebonden buitenzwembad en smul dagelijks van een continentaal ontbijt.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Skivoorzieningen

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Een buitenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Skiopslag
  • Parkeerplaatsen
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Kabelzenders
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
De huidige prijs is € 69
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op bergen

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Avinguda de Catalunya 111, Llívia, Girona, 17527

In de buurt

  • Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Museo Municipal de Llívia - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Wintersportplaats Font-Romeu - 13 min. rijden - 10.3 km
  • Les Bains de Llo - 14 min. rijden - 12.0 km
  • Telecabine des Airelles-skilift - 16 min. rijden - 12.7 km

Lokaal vervoer

  • La Seu d'Urgell (LEU) - 70 min. rijden
  • Girona (GRO-Costa Brava) - 131 min. rijden
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 132 min. rijden
  • Station Ur Les Escaldes - 4 min. rijden
  • Station Bourg-Madame - 6 min. rijden
  • Station Saillagouse Estavar - 7 min. rijden

Restaurants

  • ‪le viking - ‬15 min. rijden
  • ‪la Gallina - ‬25 min. rijden
  • ‪La Chaumiere - ‬12 min. rijden
  • ‪Le Crapahuteur - ‬5 min. rijden
  • ‪papa pizza - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Llivia

  • Geniet van je bezoek aan Llívia met een verblijf bij Hotel Llivia. Maak gebruik van het seizoensgebonden buitenzwembad en smul dagelijks van een continentaal ontbijt.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 30 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 21.30 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Onoverdekt parkeren bij de accommodatie (EUR 9 per dag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats en parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Continentaal ontbijt (toeslag) elke dag 07.30 uur–10.00 uur

Activiteiten

  • Skiën in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Opslagruimte voor ski's
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 100
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 20 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Conciërgebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats voor personenbus
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 991
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Helling bij de hoofdingang
  • Visueel brandalarm
  • Deurklinken
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • 4 trappen om bij de accommodatie te komen
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 50 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling

Slaap lekker

  • Donzen dekbedden
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Eten en drinken

  • Champagneservice

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 9.90–13.90 per persoon

Parkeren

  • Onoverdekt parkeren kost EUR 9 per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni 26 tot september 13

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, Discover
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie HG-002507

Ook bekend als

Hotel Llivia Hotel
Hotel Llivia Llívia
Hotel Llivia Hotel Llívia

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Hotel Llivia?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 10.00 uur tot 20.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Llivia?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Llivia?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 9 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Llivia?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Llivia en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije winteractiviteiten, zoals skiën.Neem een duik in het buitenzwembad of maak gebruik van een van de andere voorzieningen van dit hotel. Zo vind je hier een seizoensgebonden buitenzwembad.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Llivia zich?

Hotel Llivia ligt op een korte 1 minuten lopen van Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën en 8 minuten loopafstand van Museo Municipal de Llívia.