Shraddha Guest House
Accommodatieklasse: 2
Pension in Ayodhya
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Shraddha Guest House





Shraddha Guest House is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ayodhya. Geniet van extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Populaire voorzieningen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
- 24-uurs receptie
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Eigen badkamer
- Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
- Beperkte schoonmaakservice
- Gratis parkeerplaatsen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

RBS Hotel & Restaurant In-Front Ram Temp
Faizabad
RBS Hotel & Restaurant In-Front Ram Temp
Faizabad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
7.4 van 10, Goed, 17 beoordelingen
7,4
Goed
17 beoordelingen
De prijs is € 37
€ 37
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Shree Vishnupriya Homestay
Ayodhya
Shree Vishnupriya Homestay
Ayodhya
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen
De prijs is € 114
€ 114
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Shri Ram Darbar
Faizabad
Shri Ram Darbar
Faizabad
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2 beoordelingen
De prijs is € 17
€ 17
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Hotel R Raghavam
Ayodhya
Hotel R Raghavam
Ayodhya
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Ramlala Paying Guest House
Ayodhya
Ramlala Paying Guest House
Ayodhya
- Gratis wifi
- Airconditioning

Hotel Siyaram
Ayodhya
Hotel Siyaram
Ayodhya
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
7.0 van 10, Goed, 2 beoordelingen
7,0
Goed
2 beoordelingen
De prijs is € 21
€ 21
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Shree mate guest house
Faizabad
Shree mate guest house
Faizabad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
- 24/7 receptie
De prijs is € 7
€ 7
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Janki Je Bhawan Homestay , Ayodhya - Step away from Ram Temple
Ayodhya
Janki Je Bhawan Homestay , Ayodhya - Step away from Ram Temple
Ayodhya
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen
De prijs is € 25
€ 25
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

The Nirmala palace
Faizabad
The Nirmala palace
Faizabad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
4.8 van 10, 5 beoordelingen
4,8
5 beoordelingen
De prijs is € 18
€ 18
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Ajay Palace Home Stay
Faizabad
Ajay Palace Home Stay
Faizabad
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- Roken niet toegestaan
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 7
€ 7
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Begampura Rd Tulsi Nagar, Ayodhya, UP, 224123
In de buurt
- Tulsi Udyan Garden - 5 min. lopen - 0.4 km
- Ram Ki Paidi - 9 min. lopen - 0.8 km
- Nageshwarnath Temple - 11 min. lopen - 1.0 km
- Hanuman Garhi Temple - 12 min. lopen - 1.1 km
- Dashrath Mahal Ayodhya - 13 min. lopen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven van Ayodhya (AYJ) - 32 min. rijden
- Station Mankapur Junction - 32 min. rijden
- Station Faizabad Junction - 33 min. rijden
Restaurants
- Radha Ratna Restaurant and Rooms - 13 min. lopen
- Pizza Hut - 7 min. rijden
- Vasu Palace - 5 min. rijden
- Pizza Hut - 7 min. rijden
- Pizza Hut - 7 min. rijden
Over deze accommodatie
Shraddha Guest House
- Shraddha Guest House is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Ayodhya. Geniet van extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 6 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
- Uitchecken om 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
Jezelf opfrissen
- 6 badkamers
- Alleen een douche
- Zeep en shampoo
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: één keer per verblijf
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Borgsom: INR 2000 per accommodatie, per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Shraddha Guest House Ayodhya
Shraddha Guest House Guesthouse
Shraddha Guest House Guesthouse Ayodhya
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Shraddha Guest House?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Shraddha Guest House?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Shraddha Guest House?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken.
In wat voor omgeving bevindt Shraddha Guest House zich?
Shraddha Guest House ligt op een korte 9 minuten lopen van Tulsi Udyan Garden en 11 minuten loopafstand van Ram Ki Paidi.