Gehele woning
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit
Accommodatieklasse: 2
Cottage in Wadebridge
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit





Geniet van je bezoek aan Wadebridge met een verblijf bij deze cottage.
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Tuin
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- 2 slaapkamers
- Tuin
- Wasmachine/droger
- Gratis parkeerplaatsen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Retallack Resort
St. Columb Major
Retallack Resort
St. Columb Major
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 594 beoordelingen
8,8
Uitstekend
594 beoordelingen

The Cornwall Hotel Spa & Estate
St Austell
The Cornwall Hotel Spa & Estate
St Austell
- Zwembad
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.000 beoordelingen
De prijs is € 113
€ 113
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Molesworth Arms
Wadebridge
Molesworth Arms
Wadebridge
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 189 beoordelingen
9,0
Fantastisch
189 beoordelingen
De prijs is € 121
€ 121
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Trenython Manor Resort
Par
Trenython Manor Resort
Par
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 97 beoordelingen
8,4
Zeer goed
97 beoordelingen
De prijs is € 194
€ 194
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kilbirnie Hotel
Newquay
Kilbirnie Hotel
Newquay
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 376 beoordelingen
8,2
Zeer goed
376 beoordelingen
De prijs is € 140
€ 140
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

THE NICI Newquay
Stadscentrum van Newquay
THE NICI Newquay
Stadscentrum van Newquay
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 15 beoordelingen
8,6
Uitstekend
15 beoordelingen
De prijs is € 217
€ 217
inclusief belastingen en toeslagen
4 sep - 5 sep

OYO Minerva Guesthouse
Newquay
OYO Minerva Guesthouse
Newquay
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Bar
- Kindvriendelijke activiteiten
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 363 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
363 beoordelingen
De prijs is € 128
€ 128
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

SeaSpace
Newquay
SeaSpace
Newquay
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 135 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
135 beoordelingen
De prijs is € 257
€ 257
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Fistral Beach Hotel and Spa - Adults Only
Newquay
Fistral Beach Hotel and Spa - Adults Only
Newquay
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parkeerplaatsen beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 628 beoordelingen
9,2
Fantastisch
628 beoordelingen
De prijs is € 173
€ 173
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Porth Veor Villas & Apartments
Newquay
Porth Veor Villas & Apartments
Newquay
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 46 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
46 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Wadebridge, England
In de buurt
- Camel Creek Adventure Park - 9 min. lopen - 0.8 km
- Cornwall National Landscape - 4 min. rijden - 2.1 km
- Padstow Harbour - 13 min. rijden - 9.7 km
- Trevone Bay Beach - 14 min. rijden - 10.3 km
- Harlyn Bay Beach - 16 min. rijden - 11.0 km
Lokaal vervoer
- Newquay (NQY-Newquay Cornwall) - 17 min. rijden
- Station St Columb Road - 12 min. rijden
- Station Roche - 18 min. rijden
- Station Quintrell Downs - 19 min. rijden
Restaurants
- Strong Adolfos - 7 min. rijden
- The Seafood Restaurant - 10 min. rijden
- The Old Custom House - 10 min. rijden
- Stein's Fish & Chips - 10 min. rijden
- The Mariners - 20 min. rijden
Over deze accommodatie
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit
- Geniet van je bezoek aan Wadebridge met een verblijf bij deze cottage.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeren ter plaatse
Slaapkamers
- 2 slaapkamers
Badkamers
- 1 badkamer
Buiten
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Wasmachine/droger
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
- Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
- Koolmonoxidemelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit Cottage
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit Wadebridge
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit en omgeving zoal te doen?
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit heeft een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit zich?
Rural Cottage Near Beaches and Coast, No Deposit ligt op slechts 7 minuten loopafstand van Camel Creek Adventure Park.