Geheel appartement
Tyne View in South Shields
Accommodatieklasse: 2
Appartement in South Shields
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Tyne View in South Shields





Tyne View in South Shields is de perfecte accommodatie voor je verblijf in South Shields.
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3
Populaire voorzieningen
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- 2 appartementen
- Tuin
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Ocean Road Rooms
South Shields
Ocean Road Rooms
South Shields
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.2 van 10, 21 beoordelingen
6,2
21 beoordelingen

Athol House
South Shields
Athol House
South Shields
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
7.6 van 10, Goed, 23 beoordelingen
7,6
Goed
23 beoordelingen

Host Stay Drummond Suite
North Shields
Host Stay Drummond Suite
North Shields

Mowbray in South Shields
Westoe
Mowbray in South Shields
Westoe
- Gratis wifi

Baring House
South Shields
Baring House
South Shields
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan

Spacious 4 bed in North Shields With Free Wifi
North Shields
Spacious 4 bed in North Shields With Free Wifi
North Shields
- Gratis wifi
- Lounge

South Shields 3BR House Sleeps 6 Great for Group Stays
South Shields
South Shields 3BR House Sleeps 6 Great for Group Stays
South Shields
- Gratis wifi

Sandhaven House in South Shields
South Shields
Sandhaven House in South Shields
South Shields
- Gratis wifi
- Kindvriendelijke activiteiten

Arbeia in South Shields
South Shields
Arbeia in South Shields
South Shields
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi

Host Stay Alnmouth Suite
North Shields
Host Stay Alnmouth Suite
North Shields
- Gratis wifi
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

South Shields, England
In de buurt
- Romeins fort Arbeia - 1 min. lopen - 0.2 km
- Herd Sand - 7 min. lopen - 0.7 km
- Ocean Beach Pleasure Park - 15 min. lopen - 1.3 km
- The Customs House - 19 min. lopen - 1.6 km
- South and North Marine Parks - 6 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
- Newcastle, Engeland (NCL-Internationale luchthaven Newcastle) - 49 min. rijden
- Station St. Peter's - 15 min. rijden
- Station Manors - 18 min. rijden
- Station Seaham - 20 min. rijden
Restaurants
- The Marine - 10 min. lopen
- The Wouldhave (Wetherspoon) - 11 min. lopen
- McDonald's - 13 min. lopen
- Alum House - 18 min. lopen
- Toney Minchella @ Haven Point - 10 min. lopen
Over deze accommodatie
Tyne View in South Shields
- Tyne View in South Shields is de perfecte accommodatie voor je verblijf in South Shields.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 2 appartementen
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
- In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
- Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
- Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
- Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
- Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Parkeermogelijkheid op straat
Buiten
- Tuin
Huisdieren
- Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegestaan)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 2 kamers
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Tyne View In Shields Shields
Tyne View in South Shields Apartment
Tyne View in South Shields South Shields
Tyne View in South Shields Apartment South Shields
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Tyne View in South Shields?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tyne View in South Shields?
Nee, helaas niet, maar je kunt wel op straat parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tyne View in South Shields?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.
Wat is er in Tyne View in South Shields en omgeving zoal te doen?
Tyne View in South Shields heeft een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Tyne View in South Shields zich?
Tyne View in South Shields ligt op een korte 3 minuten lopen van Romeins fort Arbeia en 17 minuten loopafstand van Ocean Beach Pleasure Park.