Förde Hotel Kiel

Accommodatieklasse: 2
Hotel in het centrum, in de buurt van Ostseekai Cruise Terminal

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Förde Hotel Kiel is het nog geen 10 minuten rijden naar Ostseekai Cruise Terminal.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Parkeerplaatsen

Net als thuis (4)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
  • Haardroger
De huidige prijs is € 79
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Eenvoudige eenpersoonskamer, uitzicht op binnenplaats

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer, uitzicht op binnenplaats

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Comfort driepersoonskamer

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Karlstal 14, Kiel, SH, 24143

In de buurt

  • Kieler Förde - 7 min. lopen - 0.7 km
  • Sophienhof - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Wunderino-Arena - 6 min. rijden - 2.3 km
  • Alter Markt - 6 min. rijden - 2.6 km
  • Kieler Rathaus - 7 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Hamburg (HAM) - 68 min. rijden
  • Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 82 min. rijden
  • Luchthaven Hamburg Finkenwerder (XFW) - 108 min. rijden
  • Centraal Station Kiel - 14 min. lopen
  • Station Kiel Schulen am Langsee - 15 min. lopen
  • Station Kiel-Ellerbek - 27 min. lopen

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬17 min. lopen
  • ‪Halle 400 - ‬4 min. lopen
  • ‪Ratskeller - ‬4 min. rijden
  • ‪Das Wirtshaus - ‬20 min. lopen
  • ‪Dominos - ‬19 min. lopen

Over deze accommodatie

Förde Hotel Kiel

  • Vanaf Förde Hotel Kiel is het nog geen 10 minuten rijden naar Ostseekai Cruise Terminal.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 16 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 2 weken voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Onoverdekt parkeren bij de accommodatie (EUR 12 per nacht)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Accommodatie-voorzieningen

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 3 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Helling bij de hoofdingang
  • Geen lift (accommodatie op één verdieping)
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Pantoffels

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Onoverdekt parkeren kost EUR 12 per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Förde Hotel Kiel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Förde Hotel Kiel?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 12 per nacht.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Förde Hotel Kiel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Förde Hotel Kiel zich?

Förde Hotel Kiel bevindt zich in hartje Kiel, op slechts 13 minuten lopen van Kieler Förde en 16 minuten lopen van Sophienhof.