Gehele woning
Ty Cariad
Accommodatieklasse: 3
Een accommodatie in Newport, met keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Ty Cariad





Deze cottage ligt naast een golfbaan en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Newport. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen. De accommodatie beschikt over een tuin, een keuken en een koelkast.
Beoordelingen
8,48,4 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 3
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(1)
Voornaamste voorzieningen (1)
- Tuin
Net als thuis (5)
Net als thuis (5)
- 2 slaapkamers
- Keuken
- Eigen badkamer
- Tuin
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 543
€ 543
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Llwyngwair Manor
Newport
Llwyngwair Manor
Newport
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.2 van 10, Fantastisch, 138 beoordelingen
9,2
Fantastisch
138 beoordelingen
De prijs is € 112
€ 112
inclusief belastingen en toeslagen
17 sep - 18 sep

The Lord Nelson Hotel
Milford Haven
The Lord Nelson Hotel
Milford Haven
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
- Wasfaciliteiten
9.0 van 10, Fantastisch, 165 beoordelingen
9,0
Fantastisch
165 beoordelingen
De prijs is € 79
€ 79
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Glendower Hotel
Goodwick
Glendower Hotel
Goodwick
- Gratis ontbijt
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 4 beoordelingen
8,6
Uitstekend
4 beoordelingen
De prijs is € 164
€ 164
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

The Gower Hotel
Saundersfoot
The Gower Hotel
Saundersfoot
- Gratis ontbijt
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 87 beoordelingen
8,8
Uitstekend
87 beoordelingen
De prijs is € 126
€ 126
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

Gartavon
Newport
Gartavon
Newport
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
De prijs is € 491
€ 491
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Cysgu Dda – Sleep Well
Pembroke Dock
Cysgu Dda – Sleep Well
Pembroke Dock
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 14 beoordelingen
8,6
Uitstekend
14 beoordelingen
De prijs is € 103
€ 103
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Min-y-ffordd
Newport
Min-y-ffordd
Newport
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
De prijs is € 471
€ 471
inclusief belastingen en toeslagen
17 sep - 18 sep

The Imperial Dragon Hotel
Saundersfoot
The Imperial Dragon Hotel
Saundersfoot
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 70 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
70 beoordelingen
De prijs is € 183
€ 183
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Harbour High Annex
Fishguard
Harbour High Annex
Fishguard
- Keuken
- Wasfaciliteiten
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling

Martello View - 3 Bedroom - Llanreath
Pembroke Dock
Martello View - 3 Bedroom - Llanreath
Pembroke Dock
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Lounge
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Ty Cariad Hendre Farm Cottages, Fishguard Road, Newport, Wales, SA42 0UF
In de buurt
- Pembrokeshire Coast National Park - 1 min. lopen - 0.0 km
- Aberfforest Beach - 2 min. rijden - 1.4 km
- Poppit Sands Beach - 26 min. rijden - 22.8 km
- Pendine Sands - 60 min. rijden - 67.5 km
- Pembroke Castle - 60 min. rijden - 63.4 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Cardiff (CWL) - 151 min. rijden
- Station Fishguard and Goodwick - 14 min. rijden
- Goodwick Fishguard Harbour Station - 19 min. rijden
- Haverfordwest Station - 28 min. rijden
Restaurants
- The Gourmet Pig - 10 min. rijden
- Creswells Cafe - 10 min. rijden
- The Ocean Lab - 14 min. rijden
- Castle Hotel - 3 min. rijden
- The Golden Lion Hotel - 3 min. rijden
Over deze accommodatie
Ty Cariad
- Deze cottage ligt naast een golfbaan en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Newport. Je krijgt hier extra's zoals wifi en parkeerplaatsen. De accommodatie beschikt over een tuin, een keuken en een koelkast.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parkeren en vervoer
- Gratis parkeren ter plaatse
- Parkeermogelijkheden op het terrein
Keuken
- Koelkast
- Magnetron
- Vaatwasser
- Kookgerei, borden, bestek
Slaapkamers
- 2 slaapkamers
Badkamers
- 1 badkamer
- Douche
Buiten
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Wasmachine
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
- Geen huishoudservice
Ligging
- Naast een golfbaan
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Kamers met unieke inrichting
- Kamers individueel gemeubileerd
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Ty Cariad en omgeving zoal te doen?
Ty Cariad heeft een tuin.
Heeft Ty Cariad een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.
In wat voor omgeving bevindt Ty Cariad zich?
Ty Cariad ligt op een korte 18 minuten lopen van Cardigan Bay en 19 minuten loopafstand van Aberfforest Beach.