Haihua International Hotel

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Shizuishan

Kies datums om prijzen te bekijken

Haihua International Hotel is het overwegen waard als je op reis gaat naar Shizuishan.

Populaire voorzieningen

  • Kindvriendelijke activiteiten

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Businesscentrum
  • Spelletjesruimte

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Family Suite

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior Standard Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Basic Standard Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Budget Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Budget Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standard Rooms

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standard Room2

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Budget Studio (Mousse Latex Mattress + Smart Quiet Humidifier + Central Air Conditioning)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Delight Standard Room (Mousse Latex Mattress + Smart Quiet Humidifier + Central Air Conditioning)

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Suite

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Single Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standard Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No 19 Chaoyang East Street, Shizuishan, Ningxia, 753000

In de buurt

  • Qingshan Park of Shizuishan - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Xinghai Lake - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Beiwudang Tempel van Pingluo - 10 min. rijden - 7.5 km
  • Yuhuangge-paviljoen - 25 min. rijden - 26.0 km
  • Tianzhou Oude Toren - 37 min. rijden - 48.0 km

Lokaal vervoer

  • Yinchuan (INC-Hedong) - 90 min. rijden

Restaurants

  • ‪汉唐九街 - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Haihua International Hotel

  • Haihua International Hotel is het overwegen waard als je op reis gaat naar Shizuishan.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • Verdeeld over 16 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Accommodatie-voorzieningen

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • Wasservices

Voorzieningen

  • Spelletjesruimte/gamehal

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Kabel-/satellietzenders

Slaap lekker

  • Wekker

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Telefoon

Toeslagen & beleid

Beleid

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Haihua International Hotel Shizuishan
Haihua International Shizuishan
Haihua International Hotel Shizuishan
Haihua International Shizuishan
Haihua International
Hotel Haihua International Hotel Shizuishan
Shizuishan Haihua International Hotel Hotel
Hotel Haihua International Hotel
Haihua Shizuishan
Haihua Hotel Shizuishan
Haihua International Hotel Hotel
Haihua International Hotel Shizuishan
Haihua International Hotel Hotel Shizuishan

Veelgestelde vragen

Wat is er in Haihua International Hotel en omgeving zoal te doen?

Haihua International Hotel heeft een spelletjesruimte.

In wat voor omgeving bevindt Haihua International Hotel zich?

Haihua International Hotel bevindt zich in District Dawukou, op een korte 10 minuten loopafstand van Qingshan Park of Shizuishan.