Willow, Worldhotels Crafted

Accommodatieklasse: 4.5
hotel in luxe stijlin Trelleborg met 3 restaurants en 3 bars/lounges

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet tijdens je verblijf bij Willow, Worldhotels Crafted van het uitzicht vanaf het dakterras. Laat je bij de spa in de watten leggen met wellnessservices. Meadow Brasserie, een van de 3 restaurants, serveert lunch en diner.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 3 restaurants en 3 bars/lounges
  • Volledig uitgeruste spa
  • Dakterras
  • Parkeerplaatsen
  • Roomservice
  • Conferentiecentrum
  • 6 vergaderruimtes
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
De huidige prijs is € 125
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard kamer, 2 eenpersoonsbedden, niet-roken

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Penthouse King Suite with Balcony and Sea View including spa & pool club access

  • Uitzicht op zee
  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, balkon, uitzicht op zee

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Junior suite, 1 kingsize bed, niet-roken (w/ Sofabed)

  • Uitzicht op de stad
  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Premium kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Junior suite, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Corfitz-Beck-Friisgatan 2, Trelleborg, 23142

In de buurt

  • Stortorget - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Stadsparken - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Trelleborgs Museum - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Axel Ebbe Kunsthal - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Fort van Trelle Fortress - 11 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Malmö (MMX-Sturup) - 31 min. rijden
  • Kastrup Airport (CPH) - 41 min. rijden
  • Trelleborg Scandlines Terminal - 4 min. lopen
  • Station Trelleborg - 4 min. lopen
  • Station Malmö Syd Svågertorp - 20 min. rijden

Restaurants

  • ‪Espresso House - ‬3 min. lopen
  • ‪Hotel Dannegarden - ‬7 min. lopen
  • ‪Casa Blanca - ‬3 min. lopen
  • ‪Pizza Butik Arena - ‬10 min. lopen
  • ‪Harmony - ‬5 min. lopen

Over deze accommodatie

Willow, Worldhotels Crafted

  • Geniet tijdens je verblijf bij Willow, Worldhotels Crafted van het uitzicht vanaf het dakterras. Laat je bij de spa in de watten leggen met wellnessservices. Meadow Brasserie, een van de 3 restaurants, serveert lunch en diner.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 111 kamers
    • Verdeeld over 16 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Alleen bepaalde kamers. Je kunt huisdiervriendelijke kamers aanvragen door contact op te nemen met het nummer in de boekingsbevestiging*

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (SEK 149 per nacht)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet 06.30 uur–10.00 uur op werkdagen en 07.00 uur–10.30 uur in het weekend
  • 3 restaurants
  • 3 bars/lounges
  • Privédiners
  • Privépicknicks
  • Roomservice (laat op de avond)

Op reis met kinderen

  • Kindermenu

Activiteiten

  • Biljarttafel
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Parasailen in de buurt
  • Snorkelmogelijkheden in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 6 vergaderruimtes
  • Gedeelde werkplekken
  • Conferentiecentrum (200 vierkante meter ruimte)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Fietsverhuur
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2025
  • Kluis bij receptie
  • Dakterras
  • Fietsenstalling
  • Volledig uitgeruste spa
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Lokaal onderwijs cultuur en ecosysteem
  • Ramen van dubbelglas
  • Kluisjes beschikbaar
  • Een receptieruimte
  • Art-decostijl

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 3 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Conciërgebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 850
  • Spa met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Trapleuningen
  • Helling bij de hoofdingang
  • Informatie in braille
  • Handdouches
  • In hoogte verstelbare douche
  • Notificatie van deurbel en telefoon
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden
  • Zwembadlift ter plaatse
  • Tapijten in openbare ruimten
  • Tapijten in de kamer
  • Tegelvloer in openbare ruimten
  • Hardhouten vloer in openbare ruimten
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 40 inch
  • Digitale zenders
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Minibar

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Eten en drinken

  • Champagneservice

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Recycling

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen zichzelf lekker verwennen in Noory Spa & Pool Club, de spa van dit hotel. De spa is uitgerust met een sauna, een bubbelbad en een stoombad.

De spa is dagelijks geopend. Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.

Dineren

Meadow Brasserie - Een brasserierestaurant met lunch en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Dagelijks geopend.
Tapacha! Rooftop Bar - Een bar met dakterras met uitzicht op de zee. Serveert alleen lichte maaltijden. Geniet lekker in de bar van een drankje. Dagelijks geopend.
O'Learys - Een gezinsrestaurant met diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Een kindermenu is beschikbaar. Dagelijks geopend.
Lobby Bar - lobbylounge op het terrein. 24 uur per dag geopend. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van SEK 500 per accommodatie, per verblijf

Parkeren

  • Parkeren kost SEK 149 per nacht

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot het zwembad toegelaten
  • Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet toegelaten tot de spa
  • Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Huren voor een lange periode mogelijk.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en mobiele betalingen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Swish.
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Willow, Worldhotels Crafted?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van SEK 500 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Willow, Worldhotels Crafted?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: SEK 149 per nacht. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Willow, Worldhotels Crafted?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Wat is er in Willow, Worldhotels Crafted en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen, wandelen en paardrijden. In de buurt kun je onder andere jagen.Je kunt hier van een spabehandeling genieten en vindt er onder andere 3 bars/lounges en een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Willow, Worldhotels Crafted?

Ja, lokaal zijn er 3 restaurants aanwezig. Deze bieden onder andere het volgende: uitzicht op de zee.

In wat voor omgeving bevindt Willow, Worldhotels Crafted zich?

Willow, Worldhotels Crafted ligt in Centrala Trelleborg, een kleine 4 minuten lopen van Trelleborg Scandlines Terminal en 12 minuten lopen van Fort van Trelle Fortress.

Beoordelingen

Beoordelingen over Willow, Worldhotels Crafted

9,2

Fantastisch

9,8

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mycket fräscht och fint hotell
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastiskt hotel. Otroligt trevlig personal.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Helt klart ett fantastiskt hotell 😃 kan starkt rekommendera detta😃
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastiskt hotell och personal
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Underbar vistelse, rent och snyggt
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Skønt sted. Flot hotel. Venligt personale
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Super pænt og hyggeligt sted
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Alles super, beste Hotel, das wir je besucht haben, absolute Empfehlung, nicht verpassen!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Fint værelse og god morgennad
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mycket trevlig och serviceminded personal
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Underbar frukost Bara frukosten är värd pengarna
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Kanonhotell premium känsla
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely new hotel in a great location. A couple of cool venues on site means you don’t need to leave! Breakfast was extensive but does get busy.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Väldigt fint och trevligt
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fint nyöppnat hotell som låg centralt o bra till när man var på resande fot.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bra läge, nybyggt hotel med trevligt spa. Fina och rena rum.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Helt fantastiskt hotell, allt var toppen
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Rigtig sødt morgenmads personale og mega lækker morgenmadsbuffet
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Allt var 10 av 10! Bästa BW jag bott på.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nytt och fräscht, sköna sängar.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nytt, rent, sköna sängar och en toppenbra frukost samt trevlig personal.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Helt fantastiskt fint hotell på alla sätt. Missa inte att besöka hotellets spa!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Supernöjd med våran vistelse. Kommer garanterat tillbaka.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Fremragende hotel der ligger lige ved havnen i Trelleborg. Alt er nyt og fint og sengene er virkelig gode. Meget stilfuldt hotel der ligger yderst centralt.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Kiva ja kaunis hotelli hyvällä paikalla. Upeat näköalat huoneista. Hyvä aamiainen. Kätevä parkki.