Apartamenty Żurawie Q4 Apartments

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de omgeving van Gdansk Old Town Hall

Kies datums om prijzen te bekijken

Apartamenty Żurawie Q4 Apartments ligt op maar 5 minuten rijden van Gdansk Old Town Hall.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Wasfaciliteiten
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (1)

  • Parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
7 okt - 8 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
1 van 1 kamer weergeven

Comfort appartement, balkon, uitzicht op binnenplaats

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2 Księdza Jerzego Popiełuszki, Gdańsk, Województwo pomorskie, 80-864

In de buurt

  • Europees Solidariteitscentrum - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Gdansk Old Town Hall - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Gouden Poort - 18 min. lopen - 1.6 km
  • Hoofdstadhuis Gdansk - 20 min. lopen - 1.7 km
  • Fontein van Neptunus - 20 min. lopen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Gdańsk-Lech Wałęsa (GDN), Polen - 39 min. rijden
  • Station Gdansk Stocznia - 7 min. lopen
  • Station Gdańsk Główny - 13 min. lopen
  • Station Gdansk Politechnika - 27 min. lopen

Restaurants

  • ‪100cznia - ‬5 min. lopen
  • ‪KFC - ‬13 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬13 min. lopen
  • ‪Swojski Smak - ‬12 min. lopen
  • ‪Dust Kitchen - ‬5 min. lopen

Over deze accommodatie

Apartamenty Żurawie Q4 Apartments

  • Apartamenty Żurawie Q4 Apartments ligt op maar 5 minuten rijden van Gdansk Old Town Hall.

Overzicht

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden, 2 in totaal)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (PLN 70 per dag)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Virtuele receptiebalie

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 40 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Strijkplank/strijkijzer
  • Wasmachine

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: PLN 3.46 per persoon, per nacht.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van PLN 30 per huisdier (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)

Parkeren

  • Parkeren kost PLN 70 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Apartamenty Żurawie Q4 Apartments?

Ja, honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal. Er wordt een toeslag berekend van PLN 30 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Apartamenty Żurawie Q4 Apartments?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: PLN 70 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Apartamenty Żurawie Q4 Apartments?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Apartamenty Żurawie Q4 Apartments zich?

Apartamenty Żurawie Q4 Apartments ligt op slechts 7 minuten lopen van Station Gdansk Stocznia en 16 minuten loopafstand van Gdansk Old Town Hall.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartamenty Żurawie Q4 Apartments

10

Uitzonderlijk

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk