Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Lebanon met een binnenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Geniet van je bezoek aan Lebanon met een verblijf bij Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon. Maak gebruik van het binnenzwembad en smul van een continentaal ontbijt dat dagelijks gratis wordt aangeboden.
Beoordelingen
9,69,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Een binnenzwembad
- Parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 121
€ 121
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
13 van 13 kamers weergeven
Kamer, 1 kingsize bed
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
Kamer, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijk bad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
Kamer, 2 queensize bedden
9,09,0 van 10
Fantastisch
2 beoordelingen
(2 beoordelingen)
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 2 queensize bedden
Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 2 queensize bedden
Kamer, 2 queensize bedden, rolstoeltoegankelijk bad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 2 queensize bedden
Studio, 1 kingsize bed met slaapbank
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
Studio, 1 kingsize bed met slaapbank, toegankelijk voor slechthorenden
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
Studio, 1 kingsize bed met slaapbank, rolstoeltoegankelijk bad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
Studio, 2 queensize bedden
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden
Studio, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden
Studio, 2 queensize bedden, rolstoeltoegankelijk bad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 6
- 2 queensize bedden
Vergelijkbare accommodaties

Holiday Inn Express Lebanon by IHG
Lebanon
Holiday Inn Express Lebanon by IHG
Lebanon
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.6 van 10, Uitstekend, 954 beoordelingen
8,6
Uitstekend
954 beoordelingen
De prijs is € 114
€ 114
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Baymont by Wyndham Lebanon IN
Lebanon
Baymont by Wyndham Lebanon IN
Lebanon
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.6 van 10, 507 beoordelingen
6,6
507 beoordelingen
De prijs is € 113
€ 113
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Best Western Plus Crawfordsville Hotel
Crawfordsville
Best Western Plus Crawfordsville Hotel
Crawfordsville
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 1.000 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 98
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Hampton Inn & Suites Crawfordsville
Crawfordsville
Hampton Inn & Suites Crawfordsville
Crawfordsville
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.2 van 10, Fantastisch, 891 beoordelingen
9,2
Fantastisch
891 beoordelingen
De prijs is € 107
€ 107
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Comfort Inn Crawfordsville
Crawfordsville
Comfort Inn Crawfordsville
Crawfordsville
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 859 beoordelingen
8,8
Uitstekend
859 beoordelingen
De prijs is € 95
€ 95
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Crossroads Inn
Lebanon
Crossroads Inn
Lebanon
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
6.8 van 10, 196 beoordelingen
6,8
196 beoordelingen
De prijs is € 85
€ 85
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

BlissPoint Inn kokomo
Kokomo
BlissPoint Inn kokomo
Kokomo
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 470 beoordelingen
7,6
Goed
470 beoordelingen
De prijs is € 53
€ 53
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Holiday Inn Express Hotel & Suites Crawfordsville by IHG
Crawfordsville
Holiday Inn Express Hotel & Suites Crawfordsville by IHG
Crawfordsville
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
9,2
Fantastisch
1.000 beoordelingen
De prijs is € 111
€ 111
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Red Roof Inn Kokomo
Kokomo
Red Roof Inn Kokomo
Kokomo
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 88 beoordelingen
8,4
Zeer goed
88 beoordelingen
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Hampton Inn and Suites Kokomo
Kokomo
Hampton Inn and Suites Kokomo
Kokomo
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 825 beoordelingen
8,8
Uitstekend
825 beoordelingen
De prijs is € 100
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

410 GATEWAY AVENUE, Lebanon, IN, 46052
In de buurt
- Corner Park - 3 min. rijden - 3.1 km
- 9-11 Memorial Park - 4 min. rijden - 2.5 km
- Memorial Park - 4 min. rijden - 2.8 km
- Indianapolis Motor Speedway - 28 min. rijden - 46.3 km
- Gainbridge Fieldhouse - 35 min. rijden - 57.4 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Indianapolis (IND) - 36 min. rijden
Restaurants
- McDonald's - 6 min. lopen
- Casey's - 3 min. rijden
- Starbucks - 3 min. rijden
- Steak 'n Shake - 9 min. lopen
- Leons Mexican Restaurant - 8 min. lopen
Over deze accommodatie
Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon
- Geniet van je bezoek aan Lebanon met een verblijf bij Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon. Maak gebruik van het binnenzwembad en smul van een continentaal ontbijt dat dagelijks gratis wordt aangeboden.
Overzicht
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 15.00 uur
- Uitchecken om 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Kinderen
- Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
Parkeren
- Parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Er is elke dag een gratis continentaal ontbijt beschikbaar
Op reis met kinderen
- Kinderen verblijven gratis (zie details)
Voorzieningen
- Binnenzwembad
Toeslagen & beleid
Parkeren
- Parkeren is mogelijk tegen een toeslag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, American Express, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon?
Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon?
Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon?
Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.
Wat is er in Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon en omgeving zoal te doen?
Fairfield by Marriott Inn & Suites Lebanon heeft een binnenzwembad.