Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington

Accommodatieklasse: 2
Hotel in het centrum, in de buurt van Oxford Street

Kies datums om prijzen te bekijken

Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Oxford Street en Hyde Park. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Marble Arch en Kensington Gardens. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 4 minuten lopen naar Metrostation Edgware Road (Circle Line) en 4 minuten naar Metrostation Edgware Road (Bakerloo).

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Wasfaciliteiten

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Aparte zitruimte
  • Wasmachine/droger
  • Verduisterende gordijnen
  • Haardroger

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Deluxe appartement, en-suite badkamer (B)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Superior appartement, en-suite badkamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Klassiek appartement, privébadkamer, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet

Appartement, en-suite badkamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
8 Star Street, London, England, W2 1QD

In de buurt

  • The Grosvenor Victoria Casino London - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Hyde Park - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Kensington Gardens - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Oxford Street - 11 min. lopen - 0.9 km
  • Marble Arch - 12 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Heathrow Airport (LHR) - 49 min. rijden
  • Londen (LCY-London City) - 65 min. rijden
  • Londen (LTN-Luton) - 66 min. rijden
  • Londen (STN-Stansted) - 93 min. rijden
  • Luchthaven Gatwick (LGW) - 103 min. rijden
  • London (SEN-Southend) - 113 min. rijden
  • London Paddington Station - 8 min. lopen
  • London (Treinstation QQP-Paddington) - 9 min. lopen
  • Station Marylebone - 10 min. lopen
  • Metrostation Edgware Road (Circle Line) - 4 min. lopen
  • Metrostation Edgware Road (Bakerloo) - 4 min. lopen
  • Paddington Underground Station - 8 min. lopen

Restaurants

  • ‪The Hijazi Corner - ‬2 min. lopen
  • ‪Valentino - ‬1 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬1 min. lopen
  • ‪Fatoush - ‬1 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington

  • Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Oxford Street en Hyde Park. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Marble Arch en Kensington Gardens. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 4 minuten lopen naar Metrostation Edgware Road (Circle Line) en 4 minuten naar Metrostation Edgware Road (Bakerloo).

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 11 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Virtuele receptiebalie

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Strijkplank/strijkijzer
  • Wasmachine/droger
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen

Heerlijk genieten

  • Aparte zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Eten en drinken

  • Grote koelkast/vriezer
  • Magnetron
  • Keuken
  • Kookplaat
  • Oven
  • Kookgerei, borden en bestek

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Heeft Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.

In wat voor omgeving bevindt Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington zich?

Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington ligt in Centrum van Londen, een kleine 4 minuten lopen van Metrostation Edgware Road (Circle Line) en 11 minuten lopen van Oxford Street.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cozy 1 Bedroom Flats in Paddington

7,4

Goed

8,0

Netheid

7,0

Voorzieningen

8,2

Personeel en service

6,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A nice chilled relaxing stay Thank you.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Property could do with aircon and new flooring. Very good location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was comfortable and I slept very well!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

5泊の滞在でしたが、キッチンや洗濯機があり、とても便利でした。又、ベッドルームとダイニングスペースが別々の部屋でしたので、快適に空間を使うことができました。鉄道の駅も最寄りに2駅あり、近くにスーパーも多くあり、好立地です。スタッフもレスポンスが早く親切な対応をしてくれます。
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

good location .need some new fans in rooms very hot. Had a lovely time while I was there plenty of food shops and restaurants some noise from upstairs, but okay.good for money I paid .I will use again
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Pleasant enough but just a little more dated than photos seem
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Brilliant flat on the heart of padingtom
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Lovely little apartment in a fantastic location, Everything you need on your doorstep. Could do with a few oven trays but otherwise kitchen is good for cooking in. Would stay again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Just need few bits like a small wardrobe and a dressing table. I enjoyed my stay. Property is good enough.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The apartment is well located, close to underground and bus stations, making it easy to reach London’s main attractions. The Paddington area is lively and offers plenty of convenience stores within walking distance. The accommodation is clean and comfortable. A few additional kitchen items would be appreciated. A bath mat and a kitchen cloth would also be useful additions.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Simon was great helping us check into the apartment, the location is great, just a few minutes walk to the nearest underground station, location was quiet and the amenities were very generous. Lovely place to stay just needs a little TLC as some areas of the apartment are starting to show sign of wear. Would recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfect location with lots of restaurants and shops close by. Perfect base. Just needed a plug for the bath and a couple of condiments would have been useful like salt and pepper. Toilet didn’t flush properly
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice apartment, great location, bedroom and sitting area was lovely. Only
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean rooms
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We enjoyed our stay. Location was not too far. Only complaint is that we had to call the host to be let in. We were traveling international and had no way to call. Requested ahead of time and was told we had to call. Luckily our taxi allowed us to use his phone. We would stay again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room!! Location!! Stay!! Dmn good go for it . This is my first time using Hotel.com and i'm very happy with it.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

It is a brilliant location next to Oxford Street, Hyde Park etc however it is a very noisy area and can hear everything in other flats above and under. The flat could do with being freshened up also. Staff is very helpful!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Central location that felt safe, friendly staff and easy check-in process, and comfortable bed. Would have been a wonderful stay except there was no hot water - ice cold shower was not nice at all. I messaged the staff to let them know and my message has been completely ignored. Disappointing.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

I didn’t like to stay there, definitely I will not coming back. For our son wasn’t sheet there, view from window was shocking. Not very clean property😢. Very noisy.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

L'emplacement est idéal, à moins de 10 minutes de la gare de Paddington. L'appartement est juste correct, il est de taille satisfaisante mais possède quelques défauts, la pièce d'eau est petite et la cabine de douche serait à remplacer. La cuisine est équipée mais il y a peu d'ustensiles si on veut faire à manger. La literie est correcte et le canapé lit permet de dormir à deux confortablement mais l'ensemble mériterait un petit rafraichissement. Pour résumer un appartement qui mériterai des amélioration pour être parfait mais si on regarde le prix alors il est cependant très satisfaisant. Je dirai un bon rapport qualité prix dans l'ensemble avec des amélioration possibles.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The location of the flat is great - very convenient - and the price reflected the reality of the flat's condition. I didn't use the kitchen, so can't comment on that, but the sofa was comfortable to sit on. The living room and bedroom had enough space to move around, and it was great there was a hairdryer: that's often overlooked! The matttress was unfortunately very uncomfortable: I repeatedly woke up because of the noise and slope of it. The bathroom is fine, but not as high as spec as the photos would have you believe. More generally, the photos provided do not to show you your flat in its entirety: they're seemingly taken from a variety of flats in the same block, so just be aware of that. We had to wait for someone to arrive to let us in, so factor this in when you're asked to let them know when you're on your way (they need about 30 minutes notice, which we gave them). The person who let us in was friendly and clear with instructions.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Positivt: Perfekt beliggenhed, nemt til metro, roligt område, nem og venlig indtjekning. Vi fik svar på vores spørgsmål. Negativt: lejligheden er ikke til mere end 2 personer når det gælder senge. Sovesofaen er ubrugelig til at sove på. Du mærker alt under dig, lameller, fjedre og du mærker fordybning hvor andre har siddet/ligget. Det du skal slå ud for at ligge på den sidder ikke sammen med sofaen og glider væk fra sofaen så snart du bevæger dig. Sengen i soveværelset er smal, men ok. Vinduerne er meget utætte, det trækker ind, de klapper når det blæser så du ikke kan sove, du hører alt fra gaden som om vinduet står åbent. Køkkenet er dårligt vedligeholdt, skabene hænger totalt skævt. Hele lejligheden er skæv og hælder mod siden. Badeværelset er ligeledes dårligt vedligeholdt. Siden på badekarret faldt af mens vi var der( hang næsten ikke fast da vi kom).
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The apartment wasn’t bad wouldn’t say it was deluxe ? Very basic didn’t get any sleep due to the upstairs guest all night banging jumping rolling something across the floor both nights
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

El dpto esta muy bien ubicado. Se puede ir caminando a varios lugares y con el metro al resto. Hay super/verdulero cerca y la negocios que cierran tarde. No te dejan reparadores. Habían dejado solo una toalla de mano y sin alfombra o toalla para el piso, me lo alcanzaron al dia siguiente.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Ren leilighet med innholdsrikt kjøkken og kjøleskap med fryser, som var supert på varme sommerdager. Ingen hotellstandard, men rolig nabolag med kort gangavstand til matbutikk og metro.