Sefirot Studios
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Kuta met een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Sefirot Studios





Geniet van je bezoek aan Kuta met een verblijf bij Sefirot Studios. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.
Beoordelingen
8,88,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Een buitenzwembad
- Airconditioning
- Beperkte receptietijden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Keuken
- Eigen badkamer
- Aparte zitruimte
- Televisie
- Dagelijkse schoonmaakservice
- Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 71
€ 71
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Deluxe studio suite, uitzicht op tuin
- Uitzicht op de tuin
- 8 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Lantis Corp Inn
Kuta
Lantis Corp Inn
Kuta
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 32
€ 32
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Matahari Inn Kuta Lombok
Kuta
Matahari Inn Kuta Lombok
Kuta
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 10 beoordelingen
8,4
Zeer goed
10 beoordelingen
De prijs is € 65
€ 65
inclusief belastingen en toeslagen
16 sep - 17 sep

Lavella Villa's
Kuta
Lavella Villa's
Kuta
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 16 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
16 beoordelingen
De prijs is € 43
€ 43
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Bungalow And Restaurant Anda
Kuta
Bungalow And Restaurant Anda
Kuta
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 50 beoordelingen
8,6
Uitstekend
50 beoordelingen
De prijs is € 37
€ 37
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Village ViBES Lombok
Kuta
Village ViBES Lombok
Kuta
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.0 van 10, 1 beoordeling
6,0
1 beoordeling
De prijs is € 51
€ 51
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Friends Beach Hotel
Kuta
Friends Beach Hotel
Kuta
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
6.8 van 10, 35 beoordelingen
6,8
35 beoordelingen
De prijs is € 26
€ 26
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kuta Paradise
Kuta
Kuta Paradise
Kuta
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.6 van 10, Goed, 8 beoordelingen
7,6
Goed
8 beoordelingen
De prijs is € 26
€ 26
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Sikara Lombok Hotel
Kuta
Sikara Lombok Hotel
Kuta
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 142 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
142 beoordelingen
De prijs is € 83
€ 83
inclusief belastingen en toeslagen
16 sep - 17 sep

Habana Hotel
Kuta
Habana Hotel
Kuta
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning

Susurro Villas
Kuta
Susurro Villas
Kuta
- Zwembad
- Gratis wifi
- Wasfaciliteiten
- Roken niet toegestaan
De prijs is € 53
€ 53
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Jl. Sawe-Batu Riti, Kuta, Nusa Tenggara Bar., 83573
In de buurt
- Strand van Kuta - 4 min. rijden - 1.4 km
- Mandalika International Street Circuit - 10 min. rijden - 4.0 km
- Tanjung Aan-strand - 21 min. rijden - 9.2 km
- Mawun Beach - 29 min. rijden - 11.1 km
- Strand van Selong Belanak - 59 min. rijden - 24.4 km
Lokaal vervoer
- Lombok (LOP-Lombok Intl.) - 28 min. rijden
Restaurants
- Guru - 5 min. lopen
- Aer Resto - 4 min. rijden
- Sonya Seafood - 12 min. lopen
- Fish Bones - 6 min. lopen
- Kemangi bar&kitchen - 17 min. lopen
Over deze accommodatie
Sefirot Studios
- Geniet van je bezoek aan Kuta met een verblijf bij Sefirot Studios. Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad en vergeet niet om gebruik te maken van gratis extraatjes zoals wifi en parkeerplaatsen.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 8 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Uitchecken om 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en middernacht geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
Voorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Televisie
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
Heerlijk genieten
- Aparte zitruimte
Jezelf opfrissen
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
Eten en drinken
- Grote koelkast/vriezer
- Keuken
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Sefirot Studios?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Sefirot Studios?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Sefirot Studios?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Sefirot Studios?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 13.00 uur uit te checken.
Wat is er in Sefirot Studios en omgeving zoal te doen?
Sefirot Studios heeft een buitenzwembad.
Heeft Sefirot Studios kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?
Ja, elke kamer heeft een keuken met een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Sefirot Studios zich?
Sefirot Studios ligt op slechts 18 minuten loopafstand van Strand van Kuta.