Aparthotel
Complejo Anjana
Accommodatieklasse: 3.5
Aparthotel in Federación met een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Complejo Anjana





Geniet van je bezoek aan Federación met een verblijf bij Complejo Anjana. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en gebruikmaken van gratis voorzieningen zoals wifi en een continentaal ontbijt dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur wordt aangeboden. Gemakken zoals keukens zijn in alle appartementen te vinden evenals ledtelevisies en roomservice.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
Voornaamste voorzieningen
(7)
Voornaamste voorzieningen (7)
- 7 appartementen
- Schoonmaakservice (op verzoek)
- Een buitenzwembad
- Roomservice
- Airconditioning
- Houtskoolbarbecues
- Beperkte receptietijden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Keuken
- Eigen badkamer
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Verduisterende gordijnen
- Ledtelevisie
- Houtskoolbarbecue(s)
De huidige prijs is € 50
€ 50
25 aug - 26 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zwembad laden

Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zwembad
- 25 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 4
- 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Alle foto's voor Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zwembad laden

Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zwembad
- 30 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 5
- 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoons slaapbank
- Gratis wifi
Vergelijkbare accommodaties

Altos del Arapey Club de Golf & Hotel Termal
Termas del Arapey
Altos del Arapey Club de Golf & Hotel Termal
Termas del Arapey
- Zwembad
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 64 beoordelingen
9,0
Fantastisch
64 beoordelingen
De prijs is € 230
€ 230
2 sep - 3 sep

Arapey Thermal Resort & Spa
Termas del Arapey
Arapey Thermal Resort & Spa
Termas del Arapey
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 152 beoordelingen
8,8
Uitstekend
152 beoordelingen
De prijs is € 230
€ 230
30 aug - 31 aug

Salto Hotel & Casino
Salto
Salto Hotel & Casino
Salto
- Zwembad
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 144 beoordelingen
9,0
Fantastisch
144 beoordelingen
De prijs is € 79
€ 79
13 sep - 14 sep

Piedras del Lago Hotel
Federaciän
Piedras del Lago Hotel
Federaciän
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant

Cristobal Hotel Boutique
Concordia
Cristobal Hotel Boutique
Concordia
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Airconditioning
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Juana Azurduy, Federación, Entre Ríos, E3206
In de buurt
- Termas Federacion Water Park - 8 min. lopen - 0.8 km
- Termas de Federacion - 10 min. lopen - 0.9 km
- Libertad Plaza - 19 min. lopen - 1.6 km
- Mandisovi Plaza - 3 min. rijden - 1.4 km
Restaurants
- Costa Del Sol Hotel & Spa - 5 min. rijden
- La Estaca - 15 min. lopen
- Morfi Club - 9 min. lopen
- Pamper Bar - 19 min. lopen
- La Italiana - 9 min. lopen
Over deze accommodatie
Complejo Anjana
- Geniet van je bezoek aan Federación met een verblijf bij Complejo Anjana. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en gebruikmaken van gratis voorzieningen zoals wifi en een continentaal ontbijt dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur wordt aangeboden. Gemakken zoals keukens zijn in alle appartementen te vinden evenals ledtelevisies en roomservice.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 7 appartementen
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 12.00 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren verblijven gratis (alleen honden)
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
Parkeren
- Carport beschikbaar bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Buitenzwembad
- Warmwaterbronnen in de buurt
Internet
- Gratis wifi, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)
Parkeren en vervoer
- Parkeermogelijkheden ter plaatse: carport
Keuken
- Koelkast/vriezer
- Kookplaat
- Magnetron
- Oven
- Vriezer
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Schoonmaakbenodigdheden
- Kookgerei, borden, bestek
Eetgelegenheden
- Er is elke dag een gratis continentaal ontbijt beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur
- Eettafel
- Roomservice beschikbaar
Slaapkamers
- Beddengoed aanwezig
Badkamers
- Shampoo
- Zeep
- Handdoeken
- Bidet
- Haardroger
- Toiletpapier
Entertainment
- 32-inch ledtelevisie met satellietzenders
Buiten
- Houtskoolbarbecues
- Tuinmeubelen
- Outdoor entertainmentgebied
Wasvoorzieningen
- Wasmiddel
Comfort
- Airconditioning
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdiervriendelijk
- Huisdieren verblijven gratis
- Honden welkom
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
- Geen liften
- Pad naar ingang zonder treden
- Bovengelegen verdiepingen alleen via een trap bereikbaar
- Goed verlicht pad naar ingang
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
- Zwembad met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
Diensten en faciliteiten
- Huishoudservice is op verzoek beschikbaar
- Verduisterende gordijnen
- Receptie met beperkte openingstijden
- Schone handdoeken (op verzoek)
- Schoon beddengoed (op verzoek)
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 7 kamers
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, al dan niet met ontbijt inbegrepen.
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Complejo Anjana?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Complejo Anjana?
Ja, honden verblijven gratis.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Complejo Anjana?
Ja. Parkeren ter plaatse kan in een carport.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Complejo Anjana?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Complejo Anjana en omgeving zoal te doen?
Complejo Anjana heeft een buitenzwembad.
Heeft Complejo Anjana een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een koffiezetapparaat, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Complejo Anjana zich?
Complejo Anjana ligt op een korte 10 minuten lopen van Termas de Federacion en 7 minuten loopafstand van Termas Federacion Water Park.