Svargan Lakeside Glamping & Restaurant

Accommodatieklasse: 2
Hostel in Baturiti

Kies datums om prijzen te bekijken

Svargan Lakeside Glamping & Restaurant is het overwegen waard als je op reis gaat naar Baturiti. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een ontbijt met lokale gerechten dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 11.00 uur.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 24-uurs receptie

Net als thuis (5)

  • Eigen badkamer
  • Aparte zitruimte
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Haardroger

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Junior huisje, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Familie suite, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize bed

Standaard Twin kamer, balkon, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Jl. Raya Bedugul, Baturiti, Baturiti, Bali, 82191

In de buurt

  • Ulun Danu-tempel - 13 min. lopen - 1.2 km
  • Botanische Tuin van Bali - 9 min. rijden - 3.6 km
  • Munduk-waterval - 39 min. rijden - 20.6 km
  • Rijstvelden van Jatiluwih - 41 min. rijden - 28.3 km
  • Lovina-strand - 55 min. rijden - 40.9 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 120 min. rijden

Restaurants

  • ‪Coffee Shop Ulun Danu - ‬12 min. lopen
  • ‪Rumah Makan Ulundanu Beratan - ‬11 min. lopen
  • ‪Rumah Gemuk - ‬9 min. lopen
  • ‪Nikupine Bedugul - ‬17 min. lopen
  • ‪Magoes Warung Bedugul - ‬6 min. lopen

Over deze accommodatie

Svargan Lakeside Glamping & Restaurant

  • Svargan Lakeside Glamping & Restaurant is het overwegen waard als je op reis gaat naar Baturiti. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een ontbijt met lokale gerechten dat dagelijks wordt aangeboden tussen 07.00 uur en 11.00 uur.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 18 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt met lokale gerechten elke dag 07.00 uur–11.00 uur

Diensten

  • 24-uurs receptie

Toegankelijkheid

  • Helling bij de hoofdingang
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming

Heerlijk genieten

  • Balkon
  • Aparte zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International, Union Pay
Registratienummer van de accommodatie 55192, 0812220028608
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Svargan Lakeside Glamping & Restaurant?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Svargan Lakeside Glamping & Restaurant?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Svargan Lakeside Glamping & Restaurant?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Heeft Svargan Lakeside Glamping & Restaurant ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Svargan Lakeside Glamping & Restaurant zich?

Svargan Lakeside Glamping & Restaurant ligt op slechts 12 minuten loopafstand van Ulun Danu-tempel.

Beoordelingen

7,8

Goed