Redford Hotel

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de buurt van Universiteit van New York

Kies datums om prijzen te bekijken

Redford Hotel ligt op maar 5 minuten rijden van Universiteit van New York en Brooklyn Bridge. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar 5th Avenue en Washington Square Park. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Delancey St. Station en 4 minuten naar Essex St. Station.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Conciërgeservices

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift
  • Gratis toiletartikelen
De huidige prijs is € 190
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Kamer, 1 queensize bed

7,8 van 10
Goed
(11 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Kamer, 1 kingsize bed

7,4 van 10
Goed
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 tweepersoonsbedden

7,4 van 10
Goed
(9 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Standaard kamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(9 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
136 Ludlow Street, New York, NY, 10002

In de buurt

  • Katz's Delicatessen - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Lower East Side Tenement Museum - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Orchard Street Shopping District - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Bowery Ballroom - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Universiteit van New York - 14 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Teterboro, New Jersey (TEB) - 23 min. rijden
  • Luchthaven LaGuardia (LGA) - 24 min. rijden
  • Internationale luchthaven Newark Liberty (EWR) - 36 min. rijden
  • John F. Kennedy International Airport (JFK) - 52 min. rijden
  • Newburgh, New York (SWF-Internationale luchthaven Stewart) - 112 min. rijden
  • New York 14th St. Station - 5 min. rijden
  • New York 9th St. Station - 27 min. lopen
  • New York Christopher St. Station - 29 min. lopen
  • Delancey St. Station - 3 min. lopen
  • Essex St. Station - 4 min. lopen
  • 2 Av. Station - 5 min. lopen

Restaurants

  • ‪Gotham Burger Social Club - ‬1 min. lopen
  • ‪El Castillo de Jagua - ‬1 min. lopen
  • ‪Ludlow House - ‬1 min. lopen
  • ‪Pretty Ricky’s - ‬1 min. lopen
  • ‪Wabi Nori Hand Roll Bar - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Redford Hotel

  • Redford Hotel ligt op maar 5 minuten rijden van Universiteit van New York en Brooklyn Bridge. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar 5th Avenue en Washington Square Park. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Delancey St. Station en 4 minuten naar Essex St. Station.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 32 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices

Voorzieningen

  • Terras

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming (met klimaatregeling) en airconditioning
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 100.00 per accommodatie, per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Resorttoeslag: USD 22.95 per accommodatie, per nacht
  • Inbegrepen bij de resorttoeslag:
    • Gebruik van businesscentrum/computers
    • Conciërgeservice
    • Huishoudservice
    • Flesje water op de kamer
    • Koffie op de kamer
    • Gebruik van kamerkluis
    • Telefoongesprekken (mogelijk beperkt)
    • Kabelinternet (mogelijk beperkt)

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Redford Hotel New York
Redford New York
Comfort Inn Lower East Side Hotel New York City
Redford Hotel Hotel
Redford Hotel New York
Redford Hotel Hotel New York

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Redford Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Redford Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Redford Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Redford Hotel?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Redford Hotel.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Redford Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag.

Is er ter plaatse bij Redford Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Resorts World Casino (20 min. rijden).

In wat voor omgeving bevindt Redford Hotel zich?

Redford Hotel ligt op slechts 3 minuten lopen van Delancey St. Station en 14 minuten loopafstand van Universiteit van New York.

Beoordelingen

Beoordelingen over Redford Hotel

7,6

Goed

7,8

Netheid

8,0

Locatie

8,2

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, more spacious than we expected, staff was nice, room to get ready in basement if arrived early before room is ready, easy checkout. Amazing location to all of city. Glad we stayed here!
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

This was very dissapointing as the hotel was unkept, the electronic door key never worked and the place as just rundown. For ther price of this stay I could have gottena nmuch better place nearby without having to endure this poorly maintained property
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing location and very clean!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Ideal location, rooms were nice enough but felt like they’ve been done on the cheap. It is very loud as people say but the location makes it worth it.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Small and a bit of an aged space but still very clean and centrally located.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Free coffee and lounge 24hrs, staff was beyond helpful and super nice. Rooms basic and small but comfortable!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Es un hotel pequeño pero bien ubicado, personal atento. Las instalaciones son un poco viejitas y “sencillas” pero está bien si solo llegas a dormir.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Plenty of places to eat and be entertained in the area. Very cute and extremely clean Hotel!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This property was well maintained, it's in a convenient location with easy access to transit from bus to train. The rooms are very small but well maintained. And useful for overnight stays, events and other purposes to your choice.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

It was not ideal. We chose to stay in the area because our son lives somewhat close to the hotel. My first impression, small lobby, with a musty smell. Still hoped for the best and the hotel employee was very nice. Once we entered our room, I was disappointed. Small and cramped which is expected but it was dusty and I even questioned if the sheets were washed. They also had small like fruit flies in the bathroom. Plus we did not sleep well because the bars in the area close at 4:00 am. And the later it got the louder it got. We won’t stay again.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Os quartos sao bem pequenos, a localização não é muito boa mas os funcionários são excelentes e os serviços do hotel sao muito bons
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel is in an excellent spot. My room was tiny, but clean and was perfect for the single night stay. This hotel has the typical case of NYC's paper thin walls, but they only have two rooms per floor, so internal noise is limited. Staff was incredibly professional and welcoming.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great clean hotel! Rooms are very small though it was a great stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Highly recommend!. Location, customer service, clean room,/comfortable bed, unlimited coffee and filtered water. The only downsize was the no water pressure in the shower.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing neighborhood. We love the LES. The hotel is super central to shopping in soho, all kinds of restaurants, the Brooklyn bridge and so much more. Also super easy to access from airports as it’s directly on a subway line
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff and hospitality made it worth the stay!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice quaint hotel. Old school. Nothing fancy. Excellent location for action. Restaurants everywhere. Quiet hotel which was great. AC great, kept room nice and cool Rooms are for 1 individual possibly couple. TV broken so they had to switch to my room. Bathroom rack fell off the wall with one touch. Overall it served its purpose. If I want another getaway alone and want to save a little money, would I stay here again, yes
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean, affordable, and good location.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful staff, super clean hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location in the heart of the LES. Staff was extremely friendly. Room was clean and efficient. No frills, but perfect for an NYC vacation. Free coffee and water were a perk. Would definitely stay here again and recommend.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The staff were very helpful. Housekeeping provided clean towels but did not remove used towels. The rack for bath towels was unreachable for 5' towel me.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Yes there was a lot to do
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location! Clean rooms, comfortable beds.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Good location, but disappointing for the price. The hotel is in a good location and easy to get around from, which was a positive. However, I was disappointed with the overall cleanliness. The room was small, the bedsheets did not feel properly clean, and the bathroom also needed more attention. For the price paid, I expected a much better standard. The location is convenient, but the cleanliness and room quality let the hotel down.