Blo By Blo Hotel

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in Daegu

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Blo By Blo Hotel rijd je binnen 10 minuten naar EXCO. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van voorzieningen zoals wifi, een valetparkeerservice en parkeerplaatsen. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 4 minuten lopen naar Station Yeungnam University Hospital en 12 minuten naar Station Seoul National University of Education.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Ontbijt beschikbaar
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Terras
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Flatscreentelevisie
De huidige prijs is € 46
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Deluxe kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Premium kamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Premium suite

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Royal suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
118, Jungang-daero, Nam-gu, Daegu, 42445

In de buurt

  • Jingak Cultureel Centrum - 6 min. rijden - 1.8 km
  • Suseongmot-meer - 8 min. rijden - 4.6 km
  • Nationale Universiteit Kyungpook - 12 min. rijden - 9.2 km
  • Seomun-markt - 17 min. rijden - 3.8 km
  • EXCO - 20 min. rijden - 15.4 km

Lokaal vervoer

  • Daegu (TAE-Daegu Intl.) - 22 min. rijden
  • Station Daegu - 12 min. rijden
  • Station Daegu Dongdaegu - 13 min. rijden
  • Station Daegu Gomo - 22 min. rijden
  • Station Yeungnam University Hospital - 4 min. lopen
  • Station Seoul National University of Education - 12 min. lopen
  • Station Hyeonchungno - 13 min. lopen

Restaurants

  • ‪구공탄막창 - ‬4 min. lopen
  • ‪전주팔미콩나물국밥 - ‬3 min. lopen
  • ‪Libra Bakery Cafe - ‬5 min. lopen
  • ‪로이스키친 - ‬5 min. lopen
  • ‪스타벅스 - ‬5 min. lopen

Over deze accommodatie

Blo By Blo Hotel

  • Vanaf Blo By Blo Hotel rijd je binnen 10 minuten naar EXCO. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van voorzieningen zoals wifi, een valetparkeerservice en parkeerplaatsen. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 4 minuten lopen naar Station Yeungnam University Hospital en 12 minuten naar Station Seoul National University of Education.

Overzicht

INCHECKEN
18.00 uur
UITCHECKEN
12.00 uur

Grootte van het hotel

    • 34 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 18.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 19 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 06.00 uur en 01.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 01.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 19 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie
    • Gratis beveiligd, overdekt parkeren met valetservice bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Selfserviceontbijt (toeslag) elke dag 06.30 uur–12.00 uur

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Tuin
  • Terras

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een selfserviceontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. KRW 2000–10000 per persoon
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Blo By Blo Hotel Hotel
Blo By Blo Hotel Daegu
Blo By Blo Hotel Hotel Daegu

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Blo By Blo Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Blo By Blo Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Blo By Blo Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Blo By Blo Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Blo By Blo Hotel?

Inchecken kan vanaf: 18.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Wat is er in Blo By Blo Hotel en omgeving zoal te doen?

Blo By Blo Hotel heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Blo By Blo Hotel zich?

Blo By Blo Hotel ligt in Nam-gu, op slechts 4 minuten loopafstand van Station Yeungnam University Hospital.

Beoordelingen

Beoordelingen over Blo By Blo Hotel

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

대구 자주 오는데 가성비 대구 숙소 중 1등이었어요 !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean hotel near subway. Excellent value if you are in the Daegu area.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

이불,담요,베개 등이 깨끗함.새로 세탁한 느낌.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

잘사용하고 스타일러 잘 사용했어요 깨끗하네요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

침구류가 깨끗함
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

친절하고 시설이 모든 점이 좋습니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

とても清潔で、大きなバスタブもあります。枕元にコンセントも充電器もありました。スタッフも親切でした。すぐ近くにセブンイレブンもあります。 交通も便利で、大邱駅や東大邱駅に地下鉄一本で行くことができます。駅からホテルまでの道は、夜は暗くて怖かったので、遠回りして大通りを通りましたが、10分ほどで着きました。 バスルームのドアが閉まらなかったことと、外の音が少し気になりましたが、それほど交通量の多い道路ではないので、問題なしです。お世話になりました。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

최고의 객실 컨디션 입니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

주차는 발레 파킹해줍니다. 큰길 건너편에 바로 있어요. 아침은 유료로 라면 종류가 있습니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Joli hôtel bien situé !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

주차가 조금 아쉬웠어요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

직원들이 친절합니다. 숙소는 청결합니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

다 좋았어요. 조식은 미리 말씀을 하셔야 할듯요 상시 움영이라해 올라갔는데 ㅠ ㅎㅎ
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

깨끗하고 좋았어요. 출장ㅇ송으로 아주 추천합니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Friendly staff and clean rooms.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

お部屋も綺麗で街に行くのもとても便利でした!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice little hotel. Friendly folks.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

가격대비 좋음 엄청 친절하심 1.5층에 스타일러2대있음 세탁기랑 건조기도있음(유료) 방은 좀 어둡지만 청소 잘 해주심
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

너무 친절하시고 방도 깨끗해요! 가까운거리에 지하철도 있어서 이동하기도 편해요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very clean rooms and quiet environments. Valet parking was also very convenient.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

겨울에 방이 따뜻하고 깨끗하더군요
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room was clean and bed was comfortable. Cute outdoor area on the 6th floor.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

시설도 서비스도 발렛파킹도 모두 만족스러웠습니다. 옥상도 멋있게 꾸며져 있어서 좋았습니다. 다만 방음이 잘 안돼서 옆방에서 밤늦게까지 떠드는 소리가 들렸던게 아쉬웠습니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

가족같은 분위기의 숙소였습니다 별이2개반이라 내심걱정했었는데 건물이 작은규모라 그랬던거 갔습니다 혼자출장으로 방문했는데 만족합니다~ (자연친화적으로 일회용 없는데 전 그게 더좋은듯요 원래가져다니니~-프론트에천원주고 살수도 있습니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly staff and ease to integrate large TV as an external display to do work or display custom media. Bathrooms were spacious and beds comfortable. Would highly recommend this place to others and would make it a place of choice and would select again if fortunate enough to be afforded the opportunity to visit the area again.